سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خانواده فرماندهان سپاه: سردار علایی! بر صراط مبارزه با استبداد بمان...

خانواده فرماندهان سپاه: سردار علایی! بر صراط مبارزه با استبداد بمان

چکیده :خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه در نامه ای به حسین علایی با اعلام حمایت و همراهی از وی خواسته اند که “بمان بر همان صراطی که برگزیدی و آن پیروی از حق و همراهی با مردم حق طلب و مبارزۀ با استبداد در همه حال است.” به گزارش کلمه، این”خانواده های جمعی از...


خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه در نامه ای به حسین علایی با اعلام حمایت و همراهی از وی خواسته اند که “بمان بر همان صراطی که برگزیدی و آن پیروی از حق و همراهی با مردم حق طلب و مبارزۀ با استبداد در همه حال است.”

به گزارش کلمه، این”خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه که سابقۀ دوستی و همراهی با سردار علایی”  را در دوران دفاع مقدس داشته اند” افزوده اند: ما پس از شهیدانمان چشم بر شما دوختیم تا چه می کنید. زندگانی ساده و بی آلایش و همراهی بی ریا با رزمندگان پاک و خانوادۀ شهدا، و عدم رغبت به مال و مقام دنیا تو را برای چنین روزهایی ذخیره کرد تا زبان و فلم حسرت کشیدگان اسلام ناب محمدی(ص) باشی.

بدنبال یادداشت نوزده دی سردار علایی، از سوی بخشی از فرماندهان سپاه و لباس شخصی ها به این سردار سپاه توهین شد. بطوری که عده ای سازمان دهی شده در روز اربعین حسینی به مقابل خانه وی رفته و علایی را “بی بصیرت” خواندند.

حسین علایی بدون توجه به جو سازی های صورت گرفته اعلام کرده که بر سر پیمان خویش که دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و مبارزه با استبداد است، همچنان استوار ایستاده است.

حسین علایی فرمانده پیشین نیروی دریایی سپاه و از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس است.
متن کامل این نامه که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

بنام خدا

برادر عزیز سردار سرتیپ دکتر حسین علائی

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار

در این روزگار، که روزگاز سختی و امتحان است برای شما فرزند رشید اسلام که از دل آزمون های سخت، پر افتخار و سر افراز بیرون آمده اید چه جای واهمه است اگر بر شما بتازند و شما را چه نیاز است به حمایت بندگان خدا که شما با خدا معامله کرده اید.

در بازار مکاره ای که دنیاپرستان برپا کرده اند و با هیاهوی بسیار خزف را بجای لعل قالب می کنندو نقد دنیای خویش را با وعدۀ آخرت به ساده دلان و ساده اندیشان حاصل می کنندبرای آن کس که گوهر وجود خویش را به پای دنیا خواهان دین فروش نمی ریزد جز خون دل نصیبی نیست. اما چه غم که خون دل عیار لعل را بالا می برد و قیمتش را می افزاید.

برادر عزیز!

ما همچنان نیازمند حاج حسین علائی و امثال او هستیم که خلوص نیت و عمل صالحش در کوران حوادث انقلاب و جنگ، و در رکاب امام صالحان اعتبارش بخشید و تداوم ساده زیستی و مردم داریش در دورا ن پس از دفاع مقدس و امام راحل(ره) آن را برایش حفظ نمود. تو از تبار همان فرماندهان شهیدی هستی که جان خویش را در پای آرمانها و ارزشها فدا کردند تا مبادا گرفتار جهان پر فتنه ای شوند که در آن سعدبن ابی وقاص، نام آورترین فرمانده جنگ، ثروتمند ترین اشراف جامعۀ خود شده و برای حفظ ثروت و موقعیت خویش شرف جهادی خود را قربانی و حق را فرو گذار می نماید.

تو آن نبوده و نیستی که به چنین دام در افتی. تو از تبار شهیدانی و حق را فرو نمی گذاری. ما پس از شهیدانمان چشم بر شما دوختیم تا چه می کنید. زندگانی ساده و بی آلایش و همراهی بی ریا با رزمندگان پاک و خانوادۀ شهدا، و عدم رغبت به مال و مقام دنیا تو را برای چنین روزهایی ذخیره کرد تا زبان و فلم حسرت کشیدگان اسلام ناب محمدی(ص) باشی.

بگذار سعدبن ابی وقاص ها جمعاً تو را تخطئه کرده و به تو بد بگویند و فرزندانشان عمر بن سعد ها بر تو بشورند و درب خانه ات را بسوزند. تو را چه غم که مولایت علی(ع) ست و فرمانده ات حسین (ع). بمان بر همان صراطی که برگزیدی و آن پیروی از حق و همراهی با مردم حق طلب و مبارزۀ با استبداد در همه حال است.

اینک ما به عنوان خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه که سابقۀ دوستی و همراهی با تو را در دوران دفاع مقدس داشته اند وظیفه دانستیم که حمایت و همراهی خویش را با تو که یادگاری از صفا، صمیمیت و پاک اندیشی عزیزانمان هستی اعلام داریم. از خداوند متعال برای تو و سایر عزیزان حق طلب و مردمی سپاه که کم نیستند اما مجال ابراز نظر ندارند سلامتی، عزت و توفیق در عمل را مسألت می نمائیم.

جمعی از همسران سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس


 • احمد محمودی نژاد

  نمی شود از این خانواده فرماندهان سپاه درخواست کرد که با مرد خانواده هم که همان فرماندهان سپاه باشد، بخواهند که ترس و تعارف را کنار بگذارند و مانند خانواده هایشان از حق و حقیقت دفاع کنند؟
  آقایان فرماندهان شما برای یک فرد یا یک گروه قسم نخورده اید. یا حقوق خود را از یک آدم یک نهاد نمی گیرید این پول همه ما ملت است که به شما داده می شود بعلاوه شما اسمتان رویتان است شما فرمانده سپاه پاسداران انقلاب هستید و وظیفه اصلی شما آنست که از انقلاب پاسداری و محافظت کنید و هرجا احساس کردید انقلاب دارد ازمسیرخود منحرف می شود یا کسی پیدا شده که خود را حتی از بنیان گزار این رژیم و انقلاب هم بالاترمیداند، باید او را به راه راست هدایت کنید و خلاصه کج را مثل آن عرب که خطاب به عمرگفت تو کج بشوی من باهمین شمشیر ترا راست خواهم کرد باشند.
  چرا ما مردم ایران این اندازه محافظه کار و ماخود به حیاء و تابع یک نفر هستیم فرق نمی کند، چه شاه باشد چه شیخ. ما باید خود را خدمتگزار این آب وخاک و صاحبان اصلی آن یعنی مردم بدانیم در هرپست وشغلی که هستیم به ویژه هنگامی که پاسداری از انقلاب وظیفه ماست.آیا شما چنین هستید؟ قدری به این حرفهای دلسوزانه من فکر کنید.

 • حمید رفعتی

  رزمنده بی ادعا و نستوه سرور عزیز جناب آقای دکتر علایی برای همه چیز زحمت و تلاش های صادقانه و مشقت باری که در طول قبل و بعد از انقلاب به خصوص دوران دفاع مقدس متحمل شدید، از جنابعالی سپاسگذار هستیم . به ویژه از خانواده مظلوم و بی گناه جنابعالی که در این مجاهدت تمام مشکلات و دغدغه ها را از مسیر شما برداشتن تا امروز عزیز و سربلند باشید، متشکر و سپاسگذار هستیم و از درگاه خداوند متعال برای خانواده محترمه آرزوی سعادت و سلامتی و شادابی مسئلت می نماییم.
  جناب آقای دکتر علایی به چشم خود دیدیم انقلاب فرزندان خود را چگونه می خورد و چرا شیعه و ائمه معصومین در طول تاریخ متحمل این همه مصایب بزرگ شدند. به چشم خود دیدم چگونه حسین تنها ماند و به فاصله کوتاهی بعد از رحلت رسول اکرم(ص) اهل بیت متهم به بی بصیرتی ، خوارج، و قیام کننده علیه خلیفه مسلمین شدند. آن چه دیگران در طول تاریخ در کتاب ها خواندن و شاید به باور هم نرسیده باشند ما همه را به چشم دیدیم. نگاهی به حاکمیت و غاصبین ناشناخته نااهل بی ریشه که میوه چین انقلاب شدند خود گویای انحراف و همان نگرانی و هشدارهایی است که امام راحل هشدار داد نگذارید انقلاب بدست نااهلان بیافتد. اما این روزگار هم بگذرد و روسیاهی برای نااهلان باقی خواهد ماند و با سرنوشتی به مراتب بدتر از صدام و قذافی روبرو خواهند شد. به امید موفقیت آن عزیز حسب انجام تکلیف در قدردانی از تمام مبارزین جنبش سبز و خانواده محترم
  یا حسین میر حسین
  یامهدی ادرکنی شیخ مهدی

 • ناشناس

  درود خدا بر همه حق خواهان و پويندگان حقيقت

 • یه رزمنده جنگ تحمیلی

  حاج حسین من ازت ایمیل و سایت ندارم که مستقیما برات پیام بذارم فقط بدون به عنوان یه جا مانده از قافله شهدا که برا اولین بار تو والفجر هشت در قرارگاه نوح زیارتت کردم وتا امروز دیگه از نزدیک ندیدمت بهت پیام میدم که بر صراط مستقیم مبارزه بمون بین جا مانده های از قافله شهدا خیلی سر به دارداری محکم باش که هستی مبارزه هزینه داره ماها چیزی برا از دست دادن نداریم نه شریک قرادادهای میلیاردی با بعضیها هستیم ونه رانت خوار بیت المالیم ونه….. یه حقوق باز نشستگی بخور ونمیر که از صدقه سری شهدا و امام برا زن وبچه مون کافیه سینه چاکتم سردار

 • ناشناس

  يه نظر مي‌رسد ذكر نام امضاء كنندگان چنين نامه‌هايي لازم باشد. در غير اين صورت جعل چنين نمه‌هايي ساده نخواهد بود. البته ذكر نام هم خطر‌هايي در پي دارد. اما اين نامه‌ها هنگامي ارزش سياسي مي‌يابد كه نوسيندگان آن خطر آن را بپذيرند. اميدواريم اين خانواده اجازه دهند تا نامشان منتشر شود. ما هم به سهم خود از حق آنان دفاع مي‌كنيم.

 • حسن

  سردار بزرگ صداقت و آزاده آقای علایی، شما عقیده باطنی ات را که مقابله با ظلم ،بی عدالتی و دیکتاتوری است برای ملت ایران و همرزمانت ثابت کردی و دنیا را با آخرتت عوض نکردی. خدا تو را در مقابل دشمنانت و دشمنان ملت ایران حفظ نماید.

 • ناشناس

  سردار برای روز مبادا بمان و به مردم خدمت کن خداوند شر استکبار خارجی و داخلی را از سر مردم ایران کم کم کم نکنه انشالله

 • جمعی از خانواده شهیدان .مشهد مقدس

  ما خانواده شهیدان جنگ و بنیان گذاران سپاه که ارمان ها وارزو ها داشتیم و براورده نشده است و از ارمان ها یمان که ازادی استقلال جمهوری اسلامی بوده است دور شده ایم از نامه خانواده فر ماند هان جنگ که شهید شده اند پشتیبانی می کنیم و از سردار علائی و سخنان ایشان در باره مقایسه سازی دیکتا ری شاه و ولایت مطلقه حمایت می کنیم و تا رسیدن به ارمان های شهیدانمان از پا نخواهیم نشست

 • ناظر

  روحیه حق طلبی شما را ارج می نهیم. و برایتان ارزوی توفیق روز افزون داریم.

  ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

 • کامران

  گر چه این برهه تاریخ چو شب تاریک است/راه آزادی و انسانیتش باریک است/لشکر شادی و امید بزودی برسد/اندکی صبر عزیزان که سحر نزدیک است. درود خدا و رسولش بر علایی و علایی ها.

 • حسن

  سردار عزیز ، داشتم کم کم از سپاه اولیه تا حدودی نا امید می شدم که نوای جرس تو کوس رسوایی ریاکاران و ریزه خواران را با صلابت به صدا درآورد ، بمان ای سردار که سخت به شما و نوری زادهای دلیر نیازمندیم و راه شهیدانمان را به همگان رهنمون هستید.
  نمی دانم سرداران فربه از منافع اقتصادی اهدایی ، فردا جواب فرزندانشان را چه خواهند داد چه برسد به فردای قیامت.!!!!

 • ناشناس

  من که جرآت ندارم ایمیل ومشخصات بدهم ،چون نه انصافی میبینم ونه مروتی ،فقط این رامیگویم ایا اگر همین امروز حضرت علی واولادش درایران حاضر شوند واین وضع را ببینند که ما مبینیم ،ایا باور میکنند که این همه بدستور حکومتی اعما ل میگردد که داعی حکومت عدل علی میباشد ؟ ایا ما
  که خود را مسلمان میدانیم باید این حکومت را با اصول اسلامی منظبق بدانیم یا با حکومت ها ی خود کامه ظالم وجبار؟

 • فدایی

  سردار معظم علایی با توجه شناخت از حضرتعالی که همیشه و در هر زمانی حرف حقیقت را بیان مینمائید فارغ اینگه دیگران خوششان بیاید یا نه البته تمامی افراد میدانند که این حرکات همان تخریب افراد وفادار به نظام و رهبری میباشد که از طرف فدائیان بی عقل احمدی نژاد انجام میشود افرادی که با شما کار نموده اند میدانند که حضرتعالی با تمامی سوابق اجرائی و مقاماتی که داشتید اگر اهل زد و بند بودید تا به حال حداقل برای خود یک خانه مسکونی داشتید همانند همان اقایانی که نیامنده منزلهای انچنانی در بالای شهر میخرند نه اینکه بعد اینهمه کار هنوز در شهرک سپاه ساکن باشید تا هر وقت افراد بی عقل بخواند بتوانند مزاحم شما شوند آن زمانی که جنابعالی و همرزمانتان در جبهه ها برای ازادی و اسلام و استقلال این ایران عزیز تلاش مینمودید این اقایان کجا بودند آن زمان که شما سردار معظم در مصلی امام مورد اعتماد رهبری بودید و کار انجام میدادید کجا بودند ان زمان که در وزارت دفاع در قسمت هوایی تمام تلاشتان را مینمائید که این صنعت به درجه علای خود برسد کجا بودند دوستان شما در سپاه میدانند که اکثر این اقایان که در مقام های بالا در سپاه و وزارت دفاع مشغول به کار هستند از شاگردان شما بودند و حالا که منافعشان به خطر میافتد بر علیه شما حرف میزند ای کاش اینان هم به اندازه شما واقعا به نظام مقدس ایران اسلامی علاقه داشتند و به فکر پیشرفت بودند نه اینکه فقط از این حرفهای دهن پرکن دفاع از نظام و رهبری بزنند ولی در پشت پرده به فکر خود و اطرافیان باشند از خداوند متعالی ارزومندم همچنان با صحت و سلامت کامل به راه مقدسات ادامه بدهید که همچون شما ذخایر این انقلاب و جنگ و نظام هستید

 • شیمیایی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  ن و القلم و ما یسطرون
  الهی و سیدی و مولای شاهدی و ناظر و عالم که رنج نامه این عبد تو که از طرف خودیها و مدعیان بوده و هست.

  و اما بعد این عبد خدا از یاس از درگاهیان درباری و حکومتی
  و رنگ باختن کهنه شدن نامه به خدا امروز در مقطعی از زمان در اقلیمی که ادعای عدالت و حکومت عدل است
  به ان اقا یا اقایان که ریس شده اند نه مسول چون واژه مسول را فراموش و حکم به ریاست دارند
  می گویم من هم یک انسانم حق زندگی دارم
  به درگاهی بیش از سی و دو مورد نامه همراه ضمایمش و دهها ایمیل به سایت و ادرس ودو مورد هم در سفر های سیاسی نمایشی اش دریغ از یک جواب…
  اری امروز دیگر برایم مهم نیست چون گنج خانه و خانه نشینی جبری را با قامتی خمیده و تنی زخمی از
  از دروان جنگ انهم با مواد شیمیایی
  با ان همه عزت و افتخار امروز به همت این عدل سر بار پدر و مادر پیر خود شده
  تنها و تنها و بی کس محتاج درمان ابتدایی … این بود سایه مهر و عدالت
  اری باید که زیر سوال رود مگر جای انها به کرسی ریاست انها ما چشم داشتیم…همین کرسیها تکیه دادند ارثیه نیاکانشان است/ این که به همت خون و ایثار اسارت جوانانی و مردمانی است…
  این کرسی های ریاستی چه زود فراموش شده خون میلیونها انسان؟

  اری برایم دیگر مهم نیست که به کدامین روز و کدامین کس و کدامین حکومت
  دل خوش دارم…
  اری سه وعده تغذیه در روز به وعدهای تبدیل شود انهم در سه روز یک وعده …اری باورش سخت است؟انهم
  شده انهم نان بربری خالی !
  ای عدالت کجایی من هم انسانم و حق زندگی داشتم و دارم
  گذشته ام آنجوری گرفتنی سالیان سال با درد و نقاهت و این چند سال اخیر را هم با رنج و شکنجه افزون
  از نهان و خفا انها که خبر ندارم ولی یک باره خدای مطلق پرده از گوشه این ستم را کنار می زند…؟
  و خبری چون بوی تخم مرغ گندیده ای به سراسر جهان پخش میشود… سه هزار میلیارد … اختلاس
  آری از هزار من مثنوی یک من ان شده اشکار
  خدایا شاهدی و ناظر و عالم و تنها یک دعا در حقشان می نمایم
  آبروی دنیای و آخرتشان به پاس عمل هایشان چنان بریز برابر عذابهای کل تو خدای مطلق شود
  ………………………… اری مردم هل من ناصرا ینصرونی

  [جانباز شیمیایی

 • شیمیایی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  ن و القلم و ما یسطرون
  الهی و سیدی و مولای شاهدی و ناظر و عالم که رنج نامه این عبد تو که از طرف خودیها و مدعیان بوده و هست.

  و اما بعد این عبد خدا از یاس از درگاهیان درباری و حکومتی
  و رنگ باختن کهنه شدن نامه به خدا امروز در مقطعی از زمان در اقلیمی که ادعای عدالت و حکومت عدل است
  به ان اقا یا اقایان که ریس شده اند نه مسول چون واژه مسول را فراموش و حکم به ریاست دارند
  می گویم من هم یک انسانم حق زندگی دارم
  به درگاهی بیش از سی و دو مورد نامه همراه ضمایمش و دهها ایمیل به سایت و ادرس ودو مورد هم در سفر های سیاسی نمایشی اش دریغ از یک جواب…
  اری امروز دیگر برایم مهم نیست چون گنج خانه و خانه نشینی جبری را با قامتی خمیده و تنی زخمی از
  از دروان جنگ انهم با مواد شیمیایی
  با ان همه عزت و افتخار امروز به همت این عدل سر بار پدر و مادر پیر خود شده
  تنها و تنها و بی کس محتاج درمان ابتدایی … این بود سایه مهر و عدالت
  اری باید که زیر سوال رود مگر جای انها به کرسی ریاست انها ما چشم داشتیم…همین کرسیها تکیه دادند ارثیه نیاکانشان است/ این که به همت خون و ایثار اسارت جوانانی و مردمانی است…
  این کرسی های ریاستی چه زود فراموش شده خون میلیونها انسان؟

  اری برایم دیگر مهم نیست که به کدامین روز و کدامین کس و کدامین حکومت
  دل خوش دارم…
  اری سه وعده تغذیه در روز به وعدهای تبدیل شود انهم در سه روز یک وعده …اری باورش سخت است؟انهم
  شده انهم نان بربری خالی !
  ای عدالت کجایی من هم انسانم و حق زندگی داشتم و دارم
  گذشته ام آنجوری گرفتنی سالیان سال با درد و نقاهت و این چند سال اخیر را هم با رنج و شکنجه افزون
  از نهان و خفا انها که خبر ندارم ولی یک باره خدای مطلق پرده از گوشه این ستم را کنار می زند…؟
  و خبری چون بوی تخم مرغ گندیده ای به سراسر جهان پخش میشود… سه هزار میلیارد … اختلاس
  آری از هزار من مثنوی یک من ان شده اشکار
  خدایا شاهدی و ناظر و عالم و تنها یک دعا در حقشان می نمایم
  آبروی دنیای و آخرتشان به پاس عمل هایشان چنان بریز برابر عذابهای کل تو خدای مطلق شود
  ………………………… اری مردم هل من ناصرا ینصرونی

  جانباز شیمیایی

 • شیمیایی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  خدایا معبودا معشوقا و ربی سیدی و مولایی شاهد و ناظریی
  به کدامین روز و به کدامین کس و به کدامین حکومت
  دل خوش دارم که من هم انسانم و حق زندگی

  و اما بعد در ایامی که از سر ناچاری وجور ستم از سوی حاکمان به تو
  نامه نوشته میشد امروز آن هم رنگ باخت و به تمسخر گرفته میشود.
  وانفسایی که جولانگاهیست برای دوام حاکمیت نه برای دوای دردها و اگر بیانی حاصل شود مفسیرین بی درنگ رنگ و لعاب دینی به ان داده و حکم محارب به تو و دین رسول تو را صادر خواهند کرد… و تو شاهدی معبودا که من بنده تو و تو مطلق ومن عاشق تو
  و رو این اصل ره سعادت را جز مرگ راهی ندیدیم و آن را بر من آسان گیر و مرگی که در آن سرخیش آسمان نیگلو ن و لا جوردیت را به رنگ سرخ در آورد.

  خدایا من بنده تو خالق مطلق تو و من در کره خاکیت که بودم خلیفه تو دوست داری به
  حقارت و خواری من که به برده گی نوین کشیده شوم و بند بند ه ْگی بنده ات به گردنم یوخ
  کنند…؟؟؟ !!! تو هم می پسنددی؟

  خدایا معبودا جرم من در درگه این بندگانت که نام حاکم و حاکمیت به خود دادند و رعیت برمن نام گذارند که به حقارت و ذلت به حیات خود ادامه دهم…؟؟؟
  مگر این نخواهد بود من بنده به دستگاه عدالت تو شک کنم… البته تاریخ معاصر این شک را زمن زدوده و نیازی به معجزه و رسول نیست… سر نوشت حاکمان و والیان عصر خود را دیده ام… اری صدام / مبارک / بن علی/ قذافی/ محمد رضا /ووو
  خدایا من که بنده توام و ابتداترین حق زندگی را سلب و حقارت انزوا و ذلت را به جبری که آن را اختیار من کردند… و حق گفتن نوشتن خواستن را باید چون نوکران باید از اربابان اجازه بگیریم . اگر چنین نباشد دار مجازات به تعریف تفسیری قانون مدون دست نوشته دست بنده ات به مکافات ان نایل شوم…؟؟؟
  …………………………==—=== تو هم می پسنددی؟
  خدایا بیش از سی و دو مورد به پیوستی که میانگین ضمایم 40چهل برگ گاه رسیده
  به دستگاه حاکمه ارسال و در عصر فناوری از طریق سیستم الکترونیگ ایمیل /
  سایت / مربوطه دهها مورد ارسال دادخواهی شد… دو مورد هم با تحمل مصایب
  مربوط خود در سفر نمایشی سیاسی… خدایا پسنیده ای…؟؟؟
  =======—- =====
  خدایا تو که شاهدی و ناظر و اگاه من تن رنجوری دارم که یادرگاری از خیبر و خیبریان است… از آثار زهر شیمیایی/ تیر اهن پاره…
  آقا مهدی آقا حمید کجایید بیاید ترا خدا منو هم برید… خسته شدم از این همه تزرویر ریا… آشکار که میشود از هزاران هزار پنهان کاریشان یکی در لحظه ای
  سه هزار میلیارد سرقت و دزدی یاران شهیدم شما به خدا عز و جل بیاید من جا مانده ببرید…
  می دانید که چند سال است خانه نشین مطلقم و محتاج نان شبم و سر بار پدر و مادر پیرم
  شما را قسم به خدای عاشق بیاید منو هم با خود ببردید…

  اری جالب است که تفاسیر همه به رای هستند مصلحت جانشین حقیقت شده
  خدایا می پسنددی…؟؟؟
  سخن کوتاه کنم من بار خدایا و ربی که توهستی در همه حال گواه و صبور ولی به زمانش
  منتقم…و من منتظر
  آخرین صحنه های نمایشی را در پرده مجلس خانه ملت در ماه رمضان با دیدار هماهنگی شده انهم باز خدایا گواهی که کی هزینه سفرم را داد و کی…خدایا تو سمیع وبصیری عالم به کل شی قدیری…که چرا و چگونه شد که من تولید کننده 17 هفده ساله
  گدا شدم… خدایا در نحضر تو سخن و کلام جاری می کنم امروز…
  دیگر به کدامین روز و کس و حکومت دل خوش دارم…

  یاران رفته و آسوده شما قسم به اسم اعظم مرا هم بیاید با خود ببردید…
  رونوشت.
  مجلس… و کمسیون 90 که در سال 88/ 87/ با ضمایم بیش از 70 برگ
  نامه ارسال و یکسال بعد من محکوم…؟؟؟
  رونوشت…/ به ریس جمهور و دفتر آن که برای انهدام این نامه چون نامه های گذشته ام
  رونوشت به دفتر رهبری انها هم باد تمسخر به نامه گیرند همانند نامه های گذشته ام
  ان را به زباله دانی بیاندازند
  ………………………../

  جانباز شیمیایی

 • ناشناس

  دیگ از این اوضاع واحوال نا امید شده بودم از اینکه واقعا کسی در این مملکت گوش شنواندارد تا از این ظلمی که در مورد مردم میشود و بیعدالتی هایی که وجود دارد چشم امیدم به رهبر بود که ایشان هم متاسفانه سکوت اختیار نمودهاند تا نامه این سردار رشید را خواندم وبغضم ترکید که انگار میشود تا رهروان ابوذر شخصیتی که من بعد از نبی اکرم حضرت علی وامام حسین دوستش دارم بصدا بیایند تا حاکمان را با شمشیر کج براه راست وراه اقا باز گردانند دوستار انقلاب ومن الله توفیق