سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » کیهان شریعتمداری: به آمریکا باج می‌دهیم ولی از مردم عذرخواهی نمی‌کنیم...
» بی کم و کاست قدم در راه رجوی؛ کیهان مردم را دشمن بدتر از آمریکا خواند

کیهان شریعتمداری: به آمریکا باج می‌دهیم ولی از مردم عذرخواهی نمی‌کنیم

چکیده :بدین ترتیب فرقه شریعتمداری عملا پا در مسیری که گذاشته که ربع قرن قبل، رجوی بدان راه رفت و دیگر نتوانست برگردد: ایستادن مقابل مردم، به ملت انگ آمریکایی زدن و نیز برای تخریب دلسوزان و فداکاران برای نجات کشور متوسل به دروغ و تحریف شدن. مسیری که به نظر می رسد سرنوشت تاریخی کیهانیان را از منافقان هم سیاه تر سازد. نشانه ی این سرنوشت سیاه هم آخرین جملات همان خبر ویژه کیهان است که در آن می خوانیم: "فتنه گران هنوز نفهميده اند كه ايران به اوباش سياسي باج نمي دهد و اگر بر فرض محال قرار بود باجي بدهد، به آمريكا و غرب باج مي داد." یعنی بیان این واقعیت به زبان ِ -به تعبیر لاریجانی- "لات های سیاسی" که: حاکمیت فعلی حاضر است در تعامل با آمریکا و غرب بر منافع ملی چوب حراج بزند، اما حاضر نیست در برابر معترضان، منتقدان و دلسوزان کشور گوش شنوایی...


کلمه: روزنامه کیهان دیروز بار دیگر در همسویی آشکار با منافقین، به مخالفان منطقی جنگ طلبی های آمریکا تاخت و همنوا با بلندگوهای تبلیغاتی فرقه رجوی، جنبش سبز و کلمه را زیر حمله گرفت و مورد اتهام و افترا قرار داد.

این روزنامه که در دو سال اخیر به شکلی خستگی‌ناپذیر به دروغ‌پردازی و اتهام‌زنی علیه جنبش سبز و فعالان آن مشغول بوده است و به ویژه در ماه گذشته از فرط عصبانیت از فاش گویی کلمه درباره همسویی مواضع مجاهدین خلق و کیهان، تقریبا هر روز یا یک روز در میان، الطاف خود را روانه‌ی جبهه‌ی سبزها و اصلاح طلبان می کرد، در خبر ویژه روز پنجشنبه با اشاره سرمقاله اخیر کلمه درباره تحریم ها و بحران اخیر در روابط خارجی ایران، تیتر زد: سایت موسوی خواستار عذرخواهی نظام از آمریکا شده است!!

کیهان برای اینکه دروغ شاخدار خود را ساخته و پرداخته کند، نه تنها به تحریف و تقطیع و تغییرکامل متن منتشر شده در کلمه پرداخت، بلکه توجه نکرد که پیشنهاد یادداشت مذکور – که در دیگر یادداشت های اخیر کلمه نیز بر آن تاکید شده (+ و + و +) –  یعنی “بازگشت حاکمیت و عذرخواهی از مردم”، وقتی در کیهان به این ادعای دروغین تغییر داده شود که: “سایت موسوی خواستار عذرخواهی نظام از آمریکا شده” چه پیامدی برای همفکران شریعتمداری خواهد داشت.

کلمه در مقاله‌ی ذکر شده هم دقیق و صریح آورده بود که: «نظام در بن‌بستی قرار گرفته که تنها راه برون‌رفت از آن، بازگشت به مردم است. به‌جای تمام ادعاها و سخنان بی‌پایه، مقامات می‌توانند در یک سخنرانی صادقانه، از مردم عذرخواهی کرده و حق غصب‌شده‌ی تعیین سرنوشت به‌دست ملت را به خودشان بازپس دهند».

کیهانیان متوجه نیستند که این تحریف، و یکی دانستن عذرخواهی از مردم با عذرخواهی از آمریکا، یعنی اعتراف به اینکه از نگاه کیهانیان، دو دشمن مشترک وجود دارد: آمریکا و مردم! و بدتر از آن، اعتراف به اینکه از نگاه نماینده ولی فقیه در کیهان، قبح عذرخواهی از مردم حتی از عذرخواهی از آمریکا هم بدتر است، چرا که کیهان حتی جرات نکرده آن را روی کاغذ هم نقل کند و سانسورش کرده است!

بدین ترتیب فرقه شریعتمداری عملا پا در مسیری که گذاشته که ربع قرن قبل، رجوی بدان راه رفت و دیگر نتوانست برگردد: ایستادن مقابل مردم، به ملت انگ آمریکایی زدن و نیز برای تخریب دلسوزان و فداکاران برای نجات کشور متوسل به دروغ و تحریف شدن. مسیری که به نظر می رسد سرنوشت تاریخی کیهانیان را از منافقان هم سیاه تر سازد.

نشانه ی این سرنوشت سیاه هم آخرین جملات همان خبر ویژه کیهان است که در آن می خوانیم: “فتنه گران هنوز نفهميده اند كه ايران به اوباش سياسي باج نمي دهد و اگر بر فرض محال قرار بود باجي بدهد، به آمريكا و غرب باج مي داد.” یعنی بیان این واقعیت به زبان ِ -به تعبیر لاریجانی- “لات های سیاسی” که: حاکمیت فعلی حاضر است در تعامل با آمریکا و غرب بر منافع ملی چوب حراج بزند، اما حاضر نیست در برابر معترضان، منتقدان و دلسوزان کشور گوش شنوایی بیابد!

طنز تلخ تاریخ اینجاست که فرقه‌ی رجوی نیز در اوج فعالیت های خود در داخل کشور، روزنامه جمهوری اسلامی به مسوولیت میرحسین موسوی را آماج حملات خود قرار داده بود و امروز همپالگی های آنان در کیهان، کلمه را دشمن زیاده خواهی ها و نفاق خود می دانند.

خوانندگان علاقه مند برای مشاهده میزان سقوط اخلاقی کیهانیان در تحریف و دروغ بستن به دیگران، می توانند بار دیگر متن این یادداشت را بخوانند و با آنچه در کیهان منتشر شده، مقایسه کنند. همین مقایسه نشان می دهد که غرق شدگان در باتلاق دروغ نویسی، چه آشکار مردم را برای خود دشمنی بدتر از آمریکا می بیننند، و چه صریح از احتمال باج دهی به بیگانگان به جای تسلیم به خواست ملت سخن می گویند.


 • اهل کاشانم

  حاج حسین در مسیری قدم گذاشته که سرانجامش بهتر از پهلوی ها و صدام و قذافی و مبارک نیست،
  آن دنیا بماند . . .

 • برای سانسور

  شما هم از واژه منافقین استفاده می کنید کیهان هم همینطور ،پس می شود گفت هیچ فرقی بین شما و کیهان نیست.یکم انصاف داشته باشیم آنها(مجاهدین)در اینکه خطاهای نابخشودنی داشته اند شکی نیست،ولی دارند تاوان خیانت خودرا در اشرف می دهند.ولی ما باید ملاحظه خانواده و اطرافیان آنها را بکنیم و باعث رنجش خاطر آنها نشویم.ما حتی نباید به اصوالگرایان خدایی نکرده توهین بکنیم در ضمن چه اشکالی دارد اگر یکی از اینها چه اصوالگرا و یا چه مجاهد از کرده خود پشیمان شده باشد و به صف ملت برگشته است از ان استقبال کنیم.توجه داشته باشید خداوند بخشنده است.

 • یونس

  این اقا وجنتی دل خونی از مردم دارند هردو متحجر و تشنه قدرت بشه روزی را که ایشان را از توی سوراخ لوله در بیاریم

 • امیر

  با این کارها جنازه جنبش به اصطلاح سبز زنده نمیشه.تحریف بسه.واقع بین باشید.

 • ناشناس

  …همیشه در پی این است تا کسی به مرگ سیاسی برسونه بعد او بتونه از او بهره برداری کنه…

 • 25 بهمن

  بسیار عالی بود. دروغ از جانب هرکسی که باشد مترود است خواه نماینده ولی فقیه باشد خواه مریدان صدام حسین.

 • محمد

  کیست که نداند مدیر مسوول این “ثناگونامه”توسط چه کسی انتخاب می شود…
  مدت هاست که افکار فرسوده ی حکومتگران توسط ایادیشان در “صدا و سیما و کیهان و فارس و…”منعکس می شود
  مدت هاست که کیهان نویسان تفاوتی میان خود و “منافقین”حس نمی کنند…
  مدت هاست که آب از سر همه شان گذشته…

 • ناشناس

  ما نباید اشتباه کنیم.که روزنامه گیهان یک روزنامه معمولی نیست. بلکه بدنه ساواک هستند که با هدف نابودی انقلاب تا بحال پیش رفته اند و موافق هم بوده اند چرا که عده ای مذهبی البته افراد سالم .بطور غیر مستقیم در خدمت این مهرگان امریکا بوده اند .طبق سند میگوئیم.بعنوان نمونه اقایی… .که از زمان شاه در مصدر سیاست خارجی گیهان و رسالت و اواخر راجب تاریخ مینوشت و بچن روزنامه دیگر هم نفوذ کرد .که بعد از شناخت ان فورا اخراجش کردنند .و پسرش هم در مجلس مسولیتی دارد زیر نظر لاریجانی .و عین زندگی که در تهران دارند مشابه همین را در امریکا با داشتن زن و فرزند امریکائی 6 ما در ایران و 6ماه درامریکا هستند.اگر به امریکا کمی بد بگوئی مثل اینکه …..

 • حسين

  هزاران درود بر نويسنده مطلب
  ملت ايران، موسوى ناموس ماست
  كارى بايد كرد

 • ترانه سبز

  از جنبش سبز به رفيق فابريك سعيد امامي!
  چه سوزشي به جونت افتاده كه بعد دو سال و نيم, هنوز هم يك روز درميون, چشم و قلم فرسوده ميكني, فحشنامه مينويسي.
  آخه تو كه همدست و همكار و همفكر قاتلا بودي و هستي, آخه تو كه وقتي سعيد امامي, با واجبي خودكشي شد, اينقدر جربزه نداشتي از دوست و يار قديم و شفيقت حمايت كني و زودتر از بقيه لگد به جنازه اش زدي ,گفتي جاسوس صهيونيستها بوده؛ تو صلاحيت داري ,اخلاقاً شرافتاًً, راجع به باج دادن و ندادن, اظهارنظر كني؟
  حكومتي كه در مقابل ملتش گردنكشي كنه, باج ميده اونم چه باج دادني.
  شب دراز و است قلندر بيدار.

 • رهپیمای سبز

  عزیزان … مراقب باشیم که حسین شریعتمداری با مطرح کردن چنین مسائلی، مکرّراً برای ما دستور کار و زمین بازی تعیین نکند. یا موفّق نشود اخلاق ما را مثل خودش کند. آن ها مکرّراً عکس رهبران گرانقدر جنبش سبز را در کنار رجوی چاپ کرده اند. من امّا وقتی می بینم کلمه عکس حسین شریعتمداری و رجوی را کنار هم چاپ می کند، احساس فضای کیهانی می کنم. ما باید تمایزمان را در پندار و گفتار و کردار نشان دهیم. سبز باشید و پاینده.

 • فتنه سبز زنده

  مطمین هستم که امریکا و غرب باج شما رو رد میکنند

  به همون چینی ها و روسها باج بدهید بهتر است

 • علی هوادار سبز

  چند نفر در ایران به ملت ایران و جنبش سبز توهین ها کرده اند و در قتل های زنجیره ای و سرکوب دست داشته اند و در تاریک خانه ها هنوز برای سر نوشت ایران و انقلاب دارند جای مردم ایران تصمیم می گیرند که انها در دفتر رهبری همیشه نشست های پنهان دارند این چند نفر عبارتند 1- مصباح 2- همین شریعت مداری کیهان که شکنجه گر 3- جنتی 4- احمد خاتمی 5- اعلم الهدی امام جمعه مشهدو یک دو نفر دیگر که از فر ماندهان سپاه می باشند این ها با دفتر رهبری تمام سر نوشت کشور را به این روز رسانده اند و تا نابودی ان هم دست بردار نیستند…

 • ناشناس

  سلام
  اخلاق ، تقويت علم وقواي مالي خيش،صبر،و توکل بر خدا تنها راه پيروزي ملت ايران

 • ناشناس

  دولت کودتا استعفا استعفا

  دولت مستبد٫ مستکبر٫متقلب٫ متحجر استعفا استعفا

  حسین شریعتندار حامی و پشتیبان کودتا استغفار استغفار

 • از كيهان مطلب ننويسيد،‌ آنها از اين اعتبار ميگيرند.

  حيف وقت كلمه نيست كه بخواهد راجع به امثال رجوي و شريعتمداري مطلبي بنويسد؟ شان كلمه بيش از اينهاست كه بخواهد جواب ياوه گويي هاي كيهان و شريعتمداري را بدهد.
  جواب دادن به آنها،‌باعث ميشود كه احساس اعتبار كنند. خواهش ميكنم از كلمه كه كوچكترين عكس العملي نسبت به كيهان در سايت خود درج نكند.

  همچنين،‌ به گفته ميرحسين،‌ مراقب باشيد،‌ مبادا ما هم همسو با رسانه هاي حكومت،‌ با صحبت از جريان منحط رجوي،‌ باعث جان گرفتن آنها بشويم.

  هيچ نيازي به پاسخ به ياوه گويي هاي شريعتمداري نيست. شان جنبش سبز و مردم بيش از اينهاست كه بخواهد حتي دقيقه اي از وقت خود را صرف آنها كنند.

 • ميرحسين تكليف ما در رويارويي با جريانهايي نظير رجوي و شريعتمداري را روشن كرده

  جريانهايي چون رجوي و شريعتمداري از نظر مردم مرده اند،‌ما آنها را زنده نكنيم. راجع به آنها به هيج وجه مطلب ننويسيد. حتي در وصف بديهاي آنها.

 • مهدی قمی

  هـــر یک چندی، یکـــی بــرآید کــه منـــم

  با نعمت و با سیم و زر، آیــــــد کــه منــم

  چــــون کارک او نظـــام گیـــــرد روزی

  ناگـــه اجل از کمین بـــرآیــــد که منــــم

 • جواب ابلهان،‌ به هيچ انگاشتن آنهاست.

  با نظر دوستمون،‌ رهپيماي سبز،‌كاملا موافقم. شايد در بين دست اندكاران گروه كلمه دوستاني باشند كه به لحاظ سابقه خبر نگاري كه دارند،‌ اراجيف يك نفر چون شريعتمداري در يك روزنامه براشون اعصاب خورد كن باشه،‌ولي دوستان بدونيد،‌ مردم كيهان رو به هيچ فرض كردند و اصلا براشون مهم نيست چه ياوه گويي هايي ميكنه. از طرفي چون مخاطب سايت كلمه عمدتا بچه هاي فعال جنبش سبز هستند،‌ اين هم مزيد بر علت ميشود كه هيچ نيازي به روشنگري راجع به اظهارات شريعتمداري و مقابله به مثل با اونها نباشه.

 • محمد

  آقای امیر من فکر نمی کنم که شما اونقدری که تو جملتون نوشتید اطمینان داشته باشید که جنبش سبز مرده.
  شاید اگر جنبش سبز مرده بود “کیهان”دست از نوشتن این مطالب خطاب به رسانه هایی مثل “کلمه”و دیگر رسانه های جنبش سبز بر میداشت.
  ولی فکر کنم همین اصرار به “تخریب فعالان این جنبش بهترین علامت برای زنده بودن این حرکت و جنبشه
  در ضمن شما گفتید:”تحریف بسه.واقع بین باشید.”
  من منظور شمارو درست نفهمیدم یا معنی “تحریف” عوض شده؟ “کلمه این مطلبش رو در نتیجه ی “تحریف” یکی از نوشته هاش توسط کیهان؛منتشر کرده.لینک مطلب مربوطه توسط کلمه و انعکاسش توسط کیهان هم که در این صفحه هست.
  راجبه واقع بین بودنم که نیازی نمی بینم توضیح بدم راجبش اگر اندکی به ساختار “نقد پذیر” جنبش سبز و رسانه هاش توجه بفرمایید؛شاید نظرتون عوض بشه.

 • ناشناس

  حال و روز حسين اقا براي همه روشن است .راهي است كه به بيراهه ميرود .فقط راه فرزندان خلف اين ملت است كه جاودانه است راه مصدق ها /بازرگان ها / فروهر ها /سحابي ها / ستارخان و باقرخانها و مشروطه خواهان جان بركف و كروبي و ميرحسين عزيز كه قدوم مباركشان روي چشم ما جاي دارند.

 • mani

  in harf male khodesh nist in harf male aghasheh

 • mani

  in shariyatmadari mano yade jafari vazire shah miandazeh

 • جواد

  این بابا مریض است کاری نداشته باشین یکی نیست به این مردک دیوانه بگوید طرف ذاران موسوی همه رزمنده وسردار وازاده وجانباز هستن چکار با منافقین

 • امیر

  تو آخه معنی کلمات تحریف و واقع بینی می دونی یا فقط مخوای بگی ما هم آره، از این که به سایت کلمه سر میزنی معلومه جنبش زنده است تو هنوز می ترسی

 • حاج قاسم

  جهت آگاهی کامنت گذار با نام — برای سانسور– که فرموده اید:شما هم از واژه منافقین استفاده می کنید کیهان هم همینطور ،پس می شود گفت هیچ فرقی بین شما و کیهان نیست.یکم انصاف داشته باشیم آنها(مجاهدین)در اینکه خطاهای نابخشودنی داشته اند شکی نیست،ولی دارند تاوان خیانت خودرا در اشرف می دهند.
  عرض میکنم که:دوست عزیز حضرتعالی باید بسیار جوان باشید که این به اصطلاح مجاهدین را خوب نمی شناسید . منافقین پسر عموهای وطنی همین حضراتی هستند که امروز تسمه از گرده ما و شما کشیده اند. هر دو خائنند و هر دو جنایتکار. گیریم که اقتدارگرایانی که امروز جوانان این وطن را به مسلخ می برند در فردا روزی در یک عملیات کمین(مرصاد) دیگری گرفتار قهر این ملت شوند و تفاله ها و باقیمانده هایشان آواره شده و در اردگاه ایکس دیگری زندگی کثیف خویش را ادامه دهند،من از شما می پرسم آیا حضرتعالی به نسل بعدی و بعدی اجازه خواهید داد که جانیان حاکم امروز و آوارگان آتی فردا را به بهانه اینکه تاوان خویش را در اردوگاه ایکس پس داده اند ببخشند؟ کمی انصاف داشته باشید.
  دیروز منافقین کودک سه ساله و پیر و جوان غیرتمند و انقلابی و جنگجوی شما را نامردانه شکار و یا ترور میکردند و امروز پسرعمو های وطنی آنها که با نقابی از دین و ظاهری ریاکارانه از صدر تا ذیل نظام را مصادره و گروگان خویش قرار داده اند در ادامه و استمرار نامردی های منافقین پا را فراتر نهاده و به ترور و کشتار رضایت نداده و مرتکب تجاوز به هموطنان من و شما نیز میشوند.
  منافقین نوامیس ملت را در اردوگاه اشرف تصاحب نمودند و پسرعموهای وطنیشان امروز همان جنایات را در کهریزک ها، اوین ،رجائی شهر و صدها کهریزک گمنام دیگرمرتکب می شوند.
  برای من فرقی میان مسعود رجوی منافق و حسین شریعتمداری کیهان نشین وجود ندارد.

 • یک رزمنده

  طنز.. حسین شریعتمداری و بی انصافی غرض ورزان
  بی انصافی میکنند بعضی غرض ورزان بی غرض که میگن برادر حسین مهرۀ رژیم اشغالگر قدس است .
  به عقیده صاحب نظران متخصص در امر منافقین و جبهه فرهنگی نفاق ، برادر حسین یکی از منافقینی است که هنوز لو نرفته یعنی واقعیتشو بخواین مانند رفیق شفیقش کشمیری که توی نخست وزیری ماموریت خائنانه خود را عملی کرد هنوز فرصت پیدا نکرده که لو بره و خدا کنه که هیچوقت هم فرصت پیدا نکنه.
  برادر حسین از اون منافقینی است که ترور نخست وزیر و رئیس جمهور راضیش نمیکنه و او به چیزی بالا تر از اینها می اندیشه و خودشو در حد مریم رجوی میدونه ، لذا این آقا که در بین سران منافقین ضد خلق نیز به منافق اعظم مشهور است طی فرمانی از طرف شوهر مریم رجوی ماموریت یافته که با توجه به رسالت تاریخی منافقین و همانند منافقین صدر اسلام سعی وافر نماید تا در جبهه فرهنگی موفق به ترور مقبولیت رهبری در بین اقشار مختلف جامعه گردد .
  الآنه هم برادر حسین در این جبهه مشغول به انجام وظیفه بوده و قسم خورده از طریق زورنامه کیهان حد اقل روزی یکهزار تن از علاقه مندان به رهبری کاسته و خاطر نشان کرده که ماموریت وی زمانی به پایان خواهد رسید که تیراژ زورنامه کیهان نیز به صفر می رسد.
  صاحب نظران بر این عقیده اند که اکنون ، و با توجه به تیراژ انگشت شمار زورنامه کیهان به احتمال قوی برادر حسین بزودی متواری و سپس درجهنم به مریم رجوی خواهد پیوست .

 • حسن

  آقا یاخانم اهل کاشان
  باماهی چند شماراخریده اندکه این چنین چشمانت رابر واقعیات بسته ای و میرعزیز مارا با زورمداران سست بنیاد اشتباه گرفته ای
  تادیر نشده برای آن دنیایت فکری بکن. خداارحم الراحمین است.درود بر میرحسین وشیخ شجاع این عزیزان دربند سبزهای ایران.خدا
  نگهدارشان باد

 • ناشناس

  اين يک قانون نانوشته ولي دقيقا اثبات شده است ، که هر شخص و يا گروه و يا جرياني که از مسير تعادل و خط وسط ، که بقول اولياء ثواب ترين راه است ، منحرف شد در نهايت به بيراهه ميرود. گروه رجوي بخاطر قدزت طلبي سران خود با شعار ميارزه با راست از خط تعادل بسمت چپ منحرف شد و يدامان صدام و آمريکا فالانژاه هاي لبنان و اسرائيل افتاد. بنظر ميرسد که افراد ي که براي مبارزه با چپ افراطي از خط تعادل بسمت راست افراطي منحرف شده اند ، سرنوشتي بهتر از گره رجوي نداشته باشند. هميشه گفته اند که راست و چپ افراطي دستشان در دست هم است و سرنوشت مختوم مشترکي دارند. حاجي حسين حتي با يک درجه انحراف از خط مستقيم بجاي رسيدن به کعبه فرسنگ ها از کعبه دور شده و به ترکستان ميرسي.به سخنان مولا علي با گوش حان گوش کن و راه اعتدال و خط وسط را برگزين.

 • علی

  کلمه جان خواهشم اینه که مانند همه مردم شما هم روزنامه زرد کیهان رو نخونید همه مردم این مردک یاوه گورامثل کف دستشان
  می شناسند واگر درشب فکرکنند روزاست مهملات اوراهم باور می کنند.

 • محمد

  ترس ماله اون کسایی که مقام و ثروت دارن و رای و نظر مردم براشون هیچ اهمیتی نداره بعدشم چه خوبه شمایی که می فرماییدجنبش سبز مرده و دیگه وجود نداره؛یه بارم شده تجمعات سبز ها رو سرکوب نکنید و اجازه بدید حداقل حقوق شهروندیشون رعایت بشه.
  اگر حق اعتراض و از مخالفین و معترضین بگیرید و کوچکترین حرکتشونو هم سرکوب کنید؛و بگید که خب حالا دیگه جنبشی وجود نداره…
  به نظرم این میشه همون “خود گوییم و خود خندیم و خود مرد هنرمندیم”
  خب آقای امیر معلومه تو این فضای سرکوب شکل گرفتن تجمع وسیع مشکل شده؛در ضمن شما به کنایه فرمودید:”از این که به سایت کلمه سر میزنی معلومه جنبش زنده است”
  من هم میتونم بگم :شما هم به سایت کلمه سر میزنی پس نشون میده جنبش سبز زندست؛چون اکثر اخبار این سایت مربوط به جنبش سبزه.
  پس اگر جنبش مرده دلیل وجود این همه خبر و بحث و تحلیل راجب به جنبش چیه؟
  شما اگر با جنبش سبز مخالفید هیچ اشکالی نداره ولی به نظر من بهتره به جای “نفی نظر مخالف”سعی کنید با اون بحث کنید…

 • ناشناس

  البته اقای شریعتنداری ارزوی قلبی خود را بیان کرده که ما به مردم باج نمیدهیم ولی به امریکا و غرب چرا این ها دو راه بیشتر ندارند یا باج دهی به غرب یا ایستادگی مطمعنا این ها اهل ا یستادگی نیستیند انصافا یکی بگه این نابخرد چند بار رفته جبهه و اگر یک موشک به ایران شلیک شود دومی نخورده او و اربابش در رفته اند می ماند عده ای فریب خورده و ملت مظلوم ایران که گوشت جلوی گلوله خواهند شد ولی دور از ذهن نیست که این روبه صفتان با امریکا سازش کنند و برای باقی ماندن در قدرت دست به هر کاری میزنند حتی فروش ناموس خود را

 • سبز

  چرا اجازه نمی دن این باصطلاح جنازه یه گردهمایی داشته باشه چرا رهبرای این جنبش جنازه را دستگیر کردن جز اینکه شما حتی از جنازه هم میترسن این جنبش اگه بمیره و خاکستر بشه باز از خاکسترش ققنوسی زاده میشه و شما هیچ وقت نمیتونین این میل ازادی خواهی (ققنوس) را از پا در بیارین شب دراز است و قلندر بیدار همه اینها میگذره

 • ناشناس

  به اميد روزي كه تك تك اين جيره خواران شرق وغرب پس از محاكمه در دادگاه مردم ازاد ايران در ميدا نهاي بزرگ ايران به اشد مجازات محكوم گردند. دور نيست با اندكي صبر صبح فرا ميرسد

 • ایرانی

  دوست عزیزی که گفتی نباید بگیم منافقین، درسته که باید بخشید اما من تا این لحظه ندیدم که این آقایون از مواضع خودشون کوتاه بیان و به اشتباه خودشون اعتراف کنن و از ملت ایران معذرت خواهی کنن پس «منافقین» برازنده این گروه هست

 • farhad

  مجاهدین منافق و وحشی از هیچ نا مردی در حق مردم ایران فروگذار نبودند. هیچ نشانه ای از بازگشت این خائنان نیست و الا مردم ایران اون ها رو میبخشیدند. در ضمن مردم ایران مهم ترند یا رنجش خانواده چند تا جلاد؟

 • در جواب حاج قاسم

  من یک سوال از شما دارم : اگر روزی حکومت کودتا سقوط کرد ما نباید فرقی بین اون بچه 14 یا 15 ساله را که چماق به دستش دادند تا مردم را کتک زده و اونی که سردسته چماق کش هاس بگذاریم.باید تا قیامت اون بچه را با الفاظی چون چماق کش ویا گروه فشاری مورد عنایت قرار دهیم و یا اینکه سعی کنیم اون بچه را به جامعه برگردانیم.و یا اینکه آیا حق داریم کسی را به اتهام اینکه مثلا در چاپخانه کیهان کار می کرده نابود کنیم؟مورد مجاهدین هم همین است اکثریت آنها مورد ظلم رهبران مزدور و بی اخلاق خود یعنی مسعود و مریم رجوی قرار گرقته اند و ما نباید آنها را از خود برانیم.

 • امیر علی

  تکلیف منافقین « گروه رجوی خائن » معلوم هست که در ایران جایی ندارند ولی خاک بر سرت شریعت نداری مزدور کاسه لیس مردنی بی وطن

 • امیر علی

  حاج قاسم برای من هم فرقی میان مسعود رجوی منافق و حسین شریعتمداری کیهان نشین وجود ندارد.

 • ناشناس

  من شخصا حرفهای اقای شریعتمداری را باور دارم تا چشم شما اشغالهای بی ارزش دراید

 • یه خس سبز

  خب اسمش کیهانه! معلومه دروغ هاش م کیهانی و کهکشانی باشه دیگه!!!!!

 • امیر علی

  نا شناس که بعد ازمن کامنت دادی ترسیدی اسمت را بنویسی؟ بعد هم اینکه خوب توهم مثل حسین شریعت نداری حتمأ کاسه لیس بی وطن هستی شک نکن

 • ترانه سبز

  با حاج قاسم و اميرعلي موافقم.