سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقاد تابش از توقیف روزنامه اعتماد...

انتقاد تابش از توقیف روزنامه اعتماد

چکیده :نماینده اردکان در مجلس هشتم از توقیف روزنامه اعتماد انتقاد و این تصمیم را «عجولانه» توصیف کرد و گفت: اگر ما قانون را مدنظر قرار دهیم امکان اعمال سلیقه شخصی از بین می‌رود و روح آزادگی و حمایت از رسانه که در قانون اساسی ما متجلی است می‌تواند نمود و بروز بهتری داشته باشد....


نماینده اردکان در مجلس هشتم از توقیف روزنامه اعتماد انتقاد و این تصمیم را «عجولانه» توصیف کرد.

محمدرضا تابش در گفت‌و‌گو با ایلنا، با اشاره به توقیف روزنامه اعتماد گفت: در وضعیت فعلی که باید شور و تحرک لازم برای شرکت مردم در انتخابات آتی را فراهم کرد، تحدید مطبوعات و رسانه‌ها امر تعجب‌آوری است و به اعتقاد من بستن و تعطیلی رسانه دردی را دوا نمی‌کند.

رئیس فراکسیون خط امام تصریح کرد: از طرفی اصول‌گرایان معتدل بر حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات تاکید می‌کنند، ولی از سوی دیگر روزنه‌های کم‌موجود برای بیان دیدگاه‌های اصلاح‌طلبان را محدود می‌کنند و اقدام به جلوگیری از انتشار دیدگاه‌های آن‌ها می‌کنند.

تابش با بیان اینکه توجه به قانون لازمه اداره کشور است، تاکید کرد: اگر ما قانون را مدنظر قرار دهیم امکان اعمال سلیقه شخصی از بین می‌رود و روح آزادگی و حمایت از رسانه که در قانون اساسی ما متجلی است می‌تواند نمود و بروز بهتری داشته باشد.

وی اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که در مجلس انجام می‌دهیم، امیدواریم نسبت به این تصمیم تجدید نظر شود و رسیدگی به این مسئله به هیئت منصفه مطبوعات واگذار شود.


  • ویشاسم

    آقای تابش چه خیالاتی دارینا!!!! برعکس همیشه ایندفعه پیروزی حاکمیت اقتدارگرا در شرکت حداقلی مردم توی انتخاباته واسه همین کمر به دفع حداکثری بستند!

  • ناشناس

    مثلا در مجلس هشتم جه کاری انجام دادید که عجله دارید به مجلس نهم هم بروید جای تاسف اینکه این آقا با پرچم اصلاحات مجلس رفته ودریغ از یک حرکت بدردخور در جهت کمک به اصلاح طلبان گرفتار و البته نه تنها ایشان متاسفانه سایر مجلسیان اصلاح طلب هم کار شجاعانه ای نکردند ظاهرا بدجوری ترسیده اند ویا در مجلس ماندن مزه اش خیلی شیرین است!