سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تماس تلفنی و دلجویی آیت‌الله بیات زنجانی از سمیه توحیدلو...

تماس تلفنی و دلجویی آیت‌الله بیات زنجانی از سمیه توحیدلو

چکیده :در پی اجرای حکم ننگین شلاق برای سمیه توحیدلو، آیت الله العظمی بیات زنجانی در تماس تلفنی از وی دلجویی کرد. حکم شلاق این فعال ستاد میرحسین موسوی، بر خلاف قانون توسط یک مرد در زندان اوین انجام شد....


در پی اجرای حکم ننگین شلاق برای سمیه توحیدلو، آیت الله العظمی بیات زنجانی در تماس تلفنی از وی دلجویی کرد.

به گزارش جرس، آیت الله بیات زنجانی که در دو سال پس از انتخابات همواره با خانواده زندانیان سیاسی و شهیدان جنبش سبز همراهی و همدلی می کند، روز گذشته به دنبال اجرای حکم شلاق سمیه توحیدلو با وی تماس گرفت و ضمن دلجویی از او، در جریان مسایل پیش آمده قرار گرفت.

سمیه توحیدلو متولد ۱۳۵۷ و دانشجوی دکترای جامعه شناسی دانشگاه تهران است. حکم شلاق او در زندان اوین، بر خلاف قانون توسط یک مرد انجام شد. اجرای حکم این فعال ستاد میرحسین موسوی بازتاب گسترده ای در میان اهالی فرهنگ و مطبوعات داشت.


 • ناشناس

  اینجاست که باید گفت:
  والله ان قطعتمو یمینی انی احامی ابدا عن دینی

 • ياشيل علي

  کدامین باران این ننگ ها را از چهره ی خونین این ممکلکت خواهد شست.
  بشرمان را که شرم نیست.
  بر همت و رنج سمیه ها درود!

  رنج تو از سمیه صدر اسلام کمتر نیست که در جاهل ترین دوران عرب چنان شد و تو بیست قرن بعد از او در اوج اعتلای -مثلاً اسلام_.

  بوسه های شرمسار ما بر زخمهای تن پر افتخار تو باد!

  کاش مرگ در برمان می گرفت و این روزها را نمی دیدیم که با جاهلان و متحجران با نخبگان و روشنفکران قوم چه می کنند!

 • ناشناس

  اجرای شلاق توسط مرد!؟ باور نکردنی است. اینها شرف ندارند؟ اینها خودشان ناموس ندارند؟

 • ناشناس

  سید محمد خاتمی: ستمگر باید برود، مردم می خواهند حاکم بر سرنوشت خود باشند

 • امید سبز

  یادی از مظلومیت بانوی دو عالم حضرت زهرا (ع) شد. به امید خدا بساط ظلم در حال برچیده شدن است.

 • ناشناس

  روحانیون و مراجع تقلید تا کی میخواهند سکوت کنند الان مردم به کمک انها نیاز دارند پس کی بدرد مردم می خورند ؟

 • ناشناس

  با ابراز تاسف برای خانم محترمه سمیه توحید لو باید گفت اینطور حرکات مذبوحانه حاکی از ضعف و زبونی و بی منطقی عاملان و آمران آنهاست . ما در تاریخ اسلام و حکومت امیرمومنان علی (ع) که آقایان مدعی هستند الگوی آنها برای حکومت داری است میخوانیم که امیرالمومنین حتی یکنفر از مخالفان سیاسی خویش را بزندان نینداخت بلکه حتی به اصحاب خود نسبت به آزادی خوارج در جامعه سفارش میفرمود و ما نه تنها زندان براه انداخته ایم بلکه زبونانه یک فعال سیاسی زن را تازیانه میزنیم به اتهامهای واهی .
  اگر اینها منطق داشتند میدانستند که راه حل اختلافات سیاسی گفتگو و مباحثه است نه خشونت و اشتلم پراکنی آنهم نسبت به یک زن متدینه محجبه به چه جرم ؟اهانت به رییس دولت ! اگر بنا به تازیانه زدن باشد اولین کسی که باید تازیانه خورد همان رییس دولت است که از آن مناظره کذایی با آن تهمت زنی و غیبتها سنگ بنای بی اخلاقی در جامعه را گذاشت

 • ناشناس

  این است سلوک محمدیان و فرزندان خلف اسلام . حضرت محمد برای هم‌دردی و جویاشدن از حال آن‌ها به نزدشان می‌آمد، پشت‌سر هر یک از آن‌ها قرار می‌گرفت و با دست‌بدنشان را نوازش می‌داد و با رافت و مهربانی می‌گفت:

  «صبرا یا آل یاسر فان موعدکم الجنه [۷]؛ ای افراد خاندان یاسر شکیبا باشید! موعد شما بهشت است‏» و نیز رو به آسمان می‌کرد و می‌گفت: «خدایا! آل یاسر را بیامرز که من آن چه از عهده‌ام ساخته بود انجام دادم.» [۸]

  محمد تا جایی که امکان داشت در کنار آن‌ها می‌نشست و از آنان دلجویی می‌کرد، سپس برمی‌خاست و برای انجام سایر شئون اسلام قیام می‌کرد و با شکیبایی با آن‌ها وداع می‌نمود.

  همین که محمد از نزد آنان حرکت می‌کرد و می‌رفت، جنون ابوجهل اوج می‌گرفت و خشم او فزونی می‌یافت، بنابراین دستور می‌داد تا جلادها، بیچارگان ستم دیده را در آب غرق کنند.

 • طیب

  دانشگاههاراجدامی کنند تا بتوانند دور از چشم بیدار مردم به ناموس مردم جسارت روا دارند خود قضاوت کنید منافق کیست.

 • سید مسعود

  برای خواهرم سمیه.
  خیلی نارحت نباش چون تو توی دایره تحقیر قوه قضاییه تنها نیسی.خدا میدونه چقدر آدم بیگناه توی این دستگاه بی عدالتی تحقیر شدن.یکیش خود من که به جرم ترک خدمت سربازی چون این حکومت را لایق خدمت نمیدونستم توسط قاضی ادیب نامرد بی ادب انقدر تحقیر شدم که میخواستم خودکشی کنم.حرکت چون تویی برای این نامردان از خدا بی خبر چنان سوزاننده بوده که یک قاضی که خودش باید عین قانون باشه بی قانونی کرده و به تو خواهر دوست داشتنی شلاق زده.
  سخنی با نامرد ترین نامرد عصر حاضر در ایرانت:
  آهای بی غیرت که به بدن یه زن شلاق زدی خیلی نامرد و بی ناموسی.با خودت فکر کردی امیرالمومنین شدی که وقتی کسی جرات نکرد به ولیدابن عقبه شلاق بزنه خودش شلاق رو دست گرفت و گفت جایی که علی باشه حدی از حدود خدا تعطیل نمیشه؟نه بابا تو کجا و سایه علی کجا چه برسه به خود علی؟البته میدونم چون ایرانی هستی شب سر راحت نگذاشتی روی بالش.همین قدر بدون که خیلی نامردی.خدا به سر ناموست بیاره بی ناموس.

 • زهرا

  به شما تبریک می گویم. این ضربات ممکن است نقطه ای از جسم عزیز شما را کبود کرده باشد اما روی شما را سفید کرد. دوستت دارم

 • علی

  خدایا فقط از تو میخواهیم با دستی غیبی اولآ این قوم ظالمین را ادب کن و مهمتر آنکه در دل و جان مردم ایمانی بینداز که بفهمن این اسلام نیست.

 • بنده خدا

  برای ما فرقی بین تو و حضرت زینب نیست . وای بر حکومتی که از اعتراضات شیر زنی چون تو امنیت ملی اش بخطر می افتد و دیوانه وار دست به هرگونه حماقتی میزند.

 • ناشناس

  وا محمدا وا علیا وا حسنا وا حسینا

 • کاوه

  حکم قرون وسطی چه با مرد انجام شود چه بازن فرقی ندارد عزیزان .تحجر و استبداد است که بر اندیشه شلاق میزند ان بد است .شرم گین از جهل باید بود

 • حقيقت

  حکومت های غاصب و زور گو هر چه بیشتر به پایان عمر خود نزدیک می شوند و نابودی خود را نزدیکتر می بینند دست به اعمال وحشیانه تر و جنایات بزرگتر می زنند این نقطه مشترک و پایانی تمامی حکومت های مستبد و زور گو است. درود خدا بر شما که نماد و میراث دار استقامت و شرافت زهرای اطهر (ص) هستید

 • ناشناس

  خواهرم اشکهایم تقدیم تو ونفرینم تقدیم این قوم ظالم .خدایا تا کی میخوای فقط نگاه کنی .