شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.
» این شاعر انقلابی می‌گوید رای‌دهندگان در این باره از دولت توقع بیشتری دارند

» نامه افشین علاء به وزیر بهداشت: اصحاب فرهنگ و هنر دغدغه سلامت میرحسین و همسر فرهیخته‌اش را دارند

پنج شنبه, ۱۷ دی, ۱۳۹۴

چکیده : افشین علاء، شاعر انقلابی کشورمان در نامه‌ای به وزیر بهداشت خواسته است که پیگیر وضعیت سلامتی میرحسین موسوی باشد و افکار عمومی را از صحت و سقم اخبار نگران‌کننده‌ی اخیر مطلع سازد. وی در این نامه تصریح کرده است که این مسئله دغدغه خیل بیشمار هنرمندان دوستدار میرحسین موسوی و همسر فرهیخته و هنرمند وی است.


افشین علاء، شاعر انقلابی کشورمان در نامه‌ای به وزیر بهداشت خواسته است که پیگیر وضعیت سلامتی میرحسین موسوی باشد و تاکید کرده است که این مسئله دغدغه خیل بیشمار هنرمندان دوستدار میرحسین موسوی و همسر فرهیخته و هنرمند وی است.

رو گذشته کلمه خبر داده بود که در ملاقات این هفته، فرزندان آقای موسوی متوجه بیماری گوارشی پدر خود در سه روز اخیر شدند. به طوری که میرحسین موسوی ظرف چند روز، چندین کیلو کاهش وزن داشته و پزشکان ناچار به مراقبت‌هایی نظیر وصل کردن سرم بوده‌اند.

بر اساس این گزارش کسالت میرحسین از خانواده‌ی وی پنهان نگه داشته بود تا وی بهبود نسبی پیدا کند.

افشین علاء: شاعر انقلابیم و برای مردم می‌سراییم؛ نه به میل اصحاب قدرت و طبق بخشنامه‌های دولت

متن این نامه که در کانال تلگرامی افشین اعلاء منتشر شده، به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت و درمان

باسلام و احترام

شنیده شده که مهندس میرحسین موسوی از بیماری گوارشی رنج می‌برند.

بدیهی است شنیدن این خبر از هر جهت نگران کننده است و برای درک اهمیت آن نیازی به داشتن تخصص پزشکی نیست. چراکه ادعا شده در عرض چند روز چند کیلو از وزن ایشان کم شده است. البته بنده واقفم که مسئولیت مراقبت از ایشان برعهده نهادهای امنیتی است و ظاهرا جنابعالی مسؤولیتی در این زمینه ندارید، اما به جهت توقعی که ما رأی دهندگان به دولت تدبیر و امید، از وزیران محترم کابینه آقای دکتر حسن روحانی داریم، انتظار می‌رود شخصا پیگیر وضعیت ایشان باشید و افکار عمومی را از صحت و سقم اخبار نگران کننده مطلع سازید.

نیاز به توضیح نیست که این نامه اگر چه از سوی یکی از کوچکترین اعضای قافله قلم و اصحاب هنر و فرهنگ نوشته شده است ولی دغدغه خیل بی‌شمار هنرمندان دوستدار مهندس میرحسین موسوی و همسر فرهیخته و هنرمند ایشان است. تسریع در اطلاع رسانی مایه امتنان خواهد بود.

باسپاس

افشین علاء