سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » معاون وزیر کشور: هیچ سرمایه‌گذار خارجی تقاضای اقامت در ایران ندارد/ فرمانده سپاه: ...

معاون وزیر کشور: هیچ سرمایه‌گذار خارجی تقاضای اقامت در ایران ندارد/ فرمانده سپاه: بسیاری از قله‌های فناوری فتح شده و دنیا به ما غبطه می‌خورد

چکیده :این در حالی است که هفته گذشته حسین سلامی، فرماند‌‌ه کل سپاه د‌‌ر آیین افتتاح نمایشگاه راهبرد‌‌ی خود‌‌کفایی گفته بود: امروز بسیاری از قله‌های فناوری توسط ملت ایران فتح شد‌‌ه و همه د‌‌نیا به وجود‌‌ یک ملت که بیش از ۴ د‌‌هه د‌‌ر برابر قد‌‌رت‌های بزرگ ایستاد‌‌ه غبطه...


کلمه- معاون وزیر کشور می‌گوید حتی یک مورد تقاضای خارجی برای سرمایه‌گذاری و دریافت مجوز اقامت در ایران نداشته‌ایم.

به گزارش ایرنا، بابک دین‌پرست، معاون وزیر کشور گفت: هر متقاضی خارجی می‌توانست با سرمایه‌گذاری یا سپرده‌گذاری ۲۵۰ هزار دلار در کشور، که به تایید وزارت امور اقتصادی و دارایی و یا سازمان سرمایه گذاری رسیده باشد، مجوز اقامت پنج ساله در ایران دریافت کند اما به دلیل بالا بودن رقم سرمایه گذاری، حتی یک مورد تقاضا در این چهارچوب صورت نگرفت.

او ابراز امیدواری کرد که در صورت کاهش رقم سرمایه‌گذاری بتوان شاهد صدور مجوز برای اقامت‌های متعدد پنج ساله برای سرمایه‌گذاران یا سپرده‌گذاران بود.

این در حالی است که هفته گذشته حسین سلامی، فرماند‌‌ه کل سپاه د‌‌ر آیین افتتاح نمایشگاه راهبرد‌‌ی خود‌‌کفایی گفته بود: امروز بسیاری از قله‌های فناوری توسط ملت ایران فتح شد‌‌ه و همه د‌‌نیا به وجود‌‌ یک ملت که بیش از ۴ د‌‌هه د‌‌ر برابر قد‌‌رت‌های بزرگ ایستاد‌‌ه غبطه می‌خورد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.