سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سکوت قوه قضائیه درباره خبر «مرگ مشکوک شاهین ناصری»، شاهد شکنجه نوید افکاری...

سکوت قوه قضائیه درباره خبر «مرگ مشکوک شاهین ناصری»، شاهد شکنجه نوید افکاری

چکیده :شاهین ناصری پیش‌تر در فایلی صوتی گفته بود از سوی بازپرس پرونده‌ی نوید افکاری تهدید به مرگ شده تا به نفع او و درباره شکنجه‌اش در اداره آگاهی شهادت...


کلمه- وب‌سایت‌های حقوق بشری از مرگ مشکوک «شاهین ناصری» در زندان تهران بزرگ خبر داده‌اند؛ اما تا لحظه تنظیم این خبر، قوه قضائیه در این‌باره سکوت کرده است.

بابک پاک‌نیا که پیشنهاد وکالت این زندانی را دریافت کرده بود در حساب توییترش از تماس‌های او تا دیروز خبر داده، اما می‌گوید امروز از او خبری ندارد. این وکیل دادگستری درباره خبر جان‌باختن او در زندان می‌نویسد «با هر کسی‌ که تماس گرفتم خبر قطعی ندارد؛ حتی با برادرشان صحبت کردم که گفتند از هم‌بندی‌ها خبر فوت را دریافت کردند؛ اما شاهین دیروز به من گفت در بند نیست».

شاهین ناصری ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۷ در قزوین بازداشت و پس از مدتی به شیراز منتقل شد. او درباره شکنجه نوید افکاری شهادت داده بود که: «دیدم دو نفر لباس شخصی در اتاقی با فحاشی و باتوم و لوله، نوید را با بی‌رحمی تمام کتک می‌زنند. به او می‌گفتند چیزهایی که ما می‌گوییم می‌نویسی یا نه؟ نوید هم التماس می‌کرد نزنید، من کاری نکردم. دست‌هایش را هم می‌آورد روی سرش».

شاهین ناصری پیش‌تر در فایلی صوتی گفته بود از سوی بازپرس پرونده‌ی نوید افکاری تهدید به مرگ شده تا به نفع او و درباره شکنجه‌اش در اداره آگاهی شهادت ندهد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.