سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ریزه ای وجدان نه در وجود رهبر شماست و نه در وجود خودتان که برای رسیدن به هدفتان حتی ...

ریزه ای وجدان نه در وجود رهبر شماست و نه در وجود خودتان که برای رسیدن به هدفتان حتی از خانواده ها سوء استفاده می‌کنید

چکیده :لعل محمدی، در تاریخ ۱۰ شهریورماه به همراه همسرش عزت جوادی حصار، دخترش آیدا لعل محمدی و خواهرش توسط ماموران اداره اطلاعات در مشهد بازداشت شده بود. از میان آنها آیدا لعل محمدی، عزت جوادی حصار و خانم لعل محمدی ساعاتی پس از بازداشت، آزاد...


آیدا لعل محمدی

پدرم ، آقای لعل محمدی بهمراه همسرشان خانم جوادی حصار و خودم بعنوان یک موسیقی دان و خواننده در صبح روز چهارشنبه ۱۰ شهریور بازداشت شدیم. بازداشت ما و همچنین خواهر آقای لعل محمدی برای گرفتن اعتراف اجباری و ترس و ارعاب صورت گرفته چون پدرم به بازجوها پاسخ نمی داد و سکوت اختیار کرده بود و درخواست دیدن من و مادرم را داشت .

مارا از بازداشت گاه به دفتر بازجویی بردند. در موقع حضور ما در کنار پدرم ایشان به بازجو گفت: ریزه ای وجدان نه در وجود رهبر شماست و نه در وجود خودتان که برای رسیدن به هدفتان حتی از خانواده ها سوء استفاده می‌کنید.

پدرم در حضور بازجو و ما گفت: این دستور توسط دادستان صورت گرفته آنها معاون دادستان با حضور دو نفر از تیم اطلاعات و دو نفر بازرس زن و مرد به خانه ی ما حمله ور شده کلیه ی گوشی های پدرم و رسیور و کتاب ها و نوشته های ایشان و من را ضبط کردند .
پدرم در اتاق بازجویی که صدای فریادش همه ی ساختمان را گرفته بود آزادی همکارانش از جمله اقای هاشم خواستار محمد حسین سپهری دکتر کمال جعفری و اسماعیل عبدی و کلیه زندانیان سیاسی را در برابر دوربینی که جلویش گذاشته بودند فریاد میزد و میگفت تا رفتن نظام جمهوری اسلامی از پا نمی‌نشیند.

لعل محمدی، در تاریخ ۱۰ شهریورماه به همراه همسرش عزت جوادی حصار، دخترش آیدا لعل محمدی و خواهرش توسط ماموران اداره اطلاعات در مشهد بازداشت شده بود. از میان آنها آیدا لعل محمدی، عزت جوادی حصار و خانم لعل محمدی ساعاتی پس از بازداشت، آزاد شدند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.