سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » راه نجات، نه انتقام و عصبانیت از ملت که اطاعت و تبعیت از ملت است...

راه نجات، نه انتقام و عصبانیت از ملت که اطاعت و تبعیت از ملت است

چکیده :با محدودیت و بستن فضای مجازی نمی توان شهر را مه آلود و صدای ملت را خاموش کرد. مه آلود کردن شهر بیش از همه برای بانیانش خوفناک هست.نمی توان ایران را کره شمالی کرد ؛چون مردمانش رویای آزادی و عدالت دارند و مسیرهای صعب العبور را خوب می شناسند و در بزنگاهی تاریخی، با فریاد خود فضای مه آلود شهر را در هم می شکنند و از آن عبور خواهند...


محمد شفیعی

رهبر در آخرین دیدارش با روحانی بر او تاخت که تجربه دولتش نشان داد که اعتماد به غرب جواب نمی دهد اما نگفت اتکای به روسیه و چین چطور؟ همزمان مجلس اقلیت دست پرورده اش طرح محدودیت فضای مجازی را در غیاب رئیس فراری اش به تصویب رساند. او قبل انتخابات گفته بود معیشت و بیکاری باید در اولویت باشد و سیاست خارجی و فضای مجازی مهم نیستند اما امروز،آشکار شد هر آنچه که در زبان او ناچیز باشد، اتفاقا از ضروریات و منویات نهان و واقعی وی حکایت می کند.

فضای مجازی را می بندند تا صدای شکم گرسنگان ، آه مظلومان و ندای آزادگان به گوششان نرسد. اما حتما در خیابانها ،صدای ملت را خواهند شنید حتی اگر خودشان را به خواب زده باشند. جرم فضای مجازی آنست که اسرار هویدا و از زمینیان به نام خدا حکومت گر ، قدسی زدایی می کند. سخت از آن هراس دارند و در پی بستنش هستند تا در پستوهای خود آرام و قرار بگیرند و پیله ابهام و رمز آلود بر دور خود بتنند و خدایی کنند.اما اینکار شدنی نیست.اینک زمانه ای دیگر هست و جرس فریاد دگر میدارد. دیگر نمی توان قعر چاه جمکران را جایگزین فضای مجازی کرد.

با محدودیت و بستن فضای مجازی نمی توان شهر را مه آلود و صدای ملت را خاموش کرد. مه آلود کردن شهر بیش از همه برای بانیانش خوفناک هست.نمی توان ایران را کره شمالی کرد ؛چون مردمانش رویای آزادی و عدالت دارند و مسیرهای صعب العبور را خوب می شناسند و در بزنگاهی تاریخی، با فریاد خود فضای مه آلود شهر را در هم می شکنند و از آن عبور خواهند کرد. راه نجات ،نه انتقام و عصبانیت از ملت که اطاعت و تبعیت از آنست. همه کارهایی که از خودکامگی تان هست به بدنامی می کشد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.