سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

دوشنبه ۳۱ خرداد

چکیده :در ادامه اما رعیت حرف‌های بسیار بسیار رکیکی خطاب به کل زندانیان سیاسی کشور زد و نوچه هاش هم وارد معرکه شدند و با چند تا از بچه های سیاسی برخورد لفظی و فیزیکی کردند. نهایتاً این قضیه با عربده کشی های این بابا در حالی تمام شد که فریاد می زد من حاضرم خونِ همه ی رگ هام رو فدای جمهوری اسلامی...


کیوان صمیمی

امروز توی حیاط یکی از بچه های سیاسی با حسن رعیت که همکار بابک زنجانی، همکار وزیر نفت احمدی نژاد و از سرکوبگران اعتراضات هشتاد و هشتِ دعواش شد. البته باید بگم اولش تقصیر این زندانی سیاسی بود که خدشه ایی کلامی به بخشی از حقوق این سرکوبگر رانت‌خوار وارد کرد. در ادامه اما رعیت حرف‌های بسیار بسیار رکیکی خطاب به کل زندانیان سیاسی کشور زد و نوچه هاش هم وارد معرکه شدند و با چند تا از بچه های سیاسی برخورد لفظی و فیزیکی کردند. نهایتاً این قضیه با عربده کشی های این بابا در حالی تمام شد که فریاد می زد من حاضرم خونِ همه ی رگ هام رو فدای جمهوری اسلامی بکنم!

ما بارها از مدیر زندان درخواست کرده ایم که مقررات خودتون یعنی قانون تفکیک جرایم را اجرا کنین و محل زندگی زندانیان سیاسی را از بند این لمپن های فاسد جدا کنین ولی رئیس واقعی زندان که مقامات امنیتی هستند، گویا عمداً نمی ذارن این اتفاق بیافته.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.