سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

همین الانش هم بازنده اید

چکیده :آنها که بیشمارند ،این حق را برای خود قائل میشوند که به طریقی دیگر مطالبه گری کنند که بسیار هزینه زاست.بیش از این احساسات مردم را جریحه دار نکنید. همین الانش هم بازنده اید. آنچه را که شما امداد الهی می نامید،مردم آنرا آرامش قبل از طوفان و خشم خداوندی می...


محمد شفیعی

انتخابات که چه عرض کنیم،انتصابات ریاست جمهوری تمام شد.در پاسخ به تصمیمات دزدکی شورای نگهبان، ۵۲ درصد شرکت نکردند ،۱۴ درصد شرکت کننده رای باطل انداختند اما تکلیف آن آرائی که در جیب رای دهندگان رفت نه صندوق رای معلوم نیست.الان هم سرشان را توی برف فرو کرده و برای خودشان از حماسه حضور می گویند و از فرط عصبانیت نغمه پیروزی میخوانند و رسوایی به بار آمده را به امداد الهی نسبت می دهند و از خدا هزینه می کنند.

آیا نمی دانند صدای مردم، صدای خداست؟ از روز اعلان نتیجه، شروع به تهدید کردند که چون رای ندادید،از فردا حق اظهار نظر هم ندارید. در این تهدید، نوعی هراس و عدم اطمینان از برآورده نشدن وعده های انتخاباتی رئیسی نهفته هست که میخواهند با سلب حق مطالبه گری، دست پیش بگیرند و از فشار افکار عمومی در آینده بکاهند. بیان یک حقیقت آشکار برای عبرت گیری این جماعت که خودشان را به خواب زدند، لازم و واجب است و آن اینکه، وقتی شما حق انتخاب واقعی و پیگیری آن از طریق صندوق رای را از مردم سلب نمودید،نباید انتظار داشته باشید وقتی نتوانستید به وعده هایتان عمل کنید به شما اعتماد و در کنارتان باشند و در روز مبادا زیر علم شما سینه بزنند.

آنها که بیشمارند ،این حق را برای خود قائل میشوند که به طریقی دیگر مطالبه گری کنند که بسیار هزینه زاست.بیش از این احساسات مردم را جریحه دار نکنید. همین الانش هم بازنده اید. آنچه را که شما امداد الهی می نامید،مردم آنرا آرامش قبل از طوفان و خشم خداوندی می بینند.

*تیتر انتخاب کلمه است


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.