سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله خامنه‌ای: پیداست که مردم به نظام سیاسی خود نه اعتماد دارند، نه اعتنا می‌...

آیت‌الله خامنه‌ای: پیداست که مردم به نظام سیاسی خود نه اعتماد دارند، نه اعتنا می‌کنند، نه امید دارند

چکیده :اینهمه اختلاس گر و مفسد اقتصادی یا عکس شما در اتاق کارشان بود یا چفیه یادگاری حضرت بر دوش داشتند یا در ۸۸ به سرکوب مردم مظلومی کلت می‌کشیدند و عربده می‌زدند، که خواسته شان بازگشت به قانون و احقاق حق و بازداشت دزد رای مردم بود که با کارگردانی شما چون میمون در سیرک ولایت جست می‌زد و ملت را خس و خاشاک...


کلمه – امیر آخولقه

بله
ننگ است
ننگ آور است
باید خون گریست به حال مملکتی که با اینهمه منابع و مغزها و مردم منصف و مهربان و متعادل،
دچار حکمران و حکمرانی بی انصاف، ظالم، قسی القلب و نامتعادل شود که به قیمت سیر کردن مشتی مفت خور ولایی و حرام خوار سیاسی، مردم خود را از کمترین حقوق خود محروم کند و در اداره بدیهی امور کشور و سرنوشت خود، نامحرم سازد!

حکومتی جاهل و جائر که خوزستان و سیستان و بلوچستان و ایلام ش را پای توهم نفوذ استراتژیک در سوریه و عراق سر می‌برد و رشد و رفاه و زیست پاک مردم ش را پای سیاست هسته‌ای که برق مملکت می‌برد و برقی بر صنعت و زندگی مردم نمی‌اندازد، ذبح می‌کند!

نتیجه همین است که مردم می‌گویند مگر شما جز حلقه و گعده حامی و مطیع و سرکوبگر آویزان به خود، ما را هم میبینی که در انتظار رای و نظرمان هستی؟!
شما واکسن را از مردمت دریغ کردی.
راه مذاکره بستی و کشور به منفعت دلالان تحریم و کاسبان ولایت، سه قفله کردی.
دیپلماسی را نوکر میدان نمودی و میل اجنبی روسی بر منافع وطنی ایرانی سوار کردی!
صداوسیما به تایید شما چنین ننگ‌آور و مبتذل شد!
قوه قضا به حمایت شما چنین فاسد و چوبدست استبداد گشت!
آستان قدس و بنیاد برکت و غدیر و ستاد اجرای فرمان امام و اینهمه موسسه مالی اعتباری نظامی و سپاهی فاسد به نشان و عکس و قدرت شما مال مردم را می چاپند و مالیات هم نمی پردازند و از همه هم طلبکارند!
آن شهردار سپاهی اسبق، که لیاقت دیدن مراد روسی ش هم نیافت و آبروی کشور به بی غیرتی خود برد، با آنهمه پول پاشی و فساد شبکه‌ای و املاک نجومی و اموال فزونی، بجای محکمه و محبس و مجازات، حکم ریاست گرفت و بر مجلس نشست و ارتقای ولایی گرفت تا در بودجه هم دست ببرد!
چرا؟!
چون ولایت از زبانش نمی‌افتاد و چفیه از گردنش! او به حمایت که پشت‌گرم بود که از محکمه به مجلس رسید؟!
اینهمه اختلاس گر و مفسد اقتصادی یا عکس شما در اتاق کارشان بود یا چفیه یادگاری حضرت بر دوش داشتند یا در ۸۸ به سرکوب مردم مظلومی کلت می‌کشیدند و عربده می‌زدند، که خواسته شان بازگشت به قانون و احقاق حق و بازداشت دزد رای مردم بود که با کارگردانی شما چون میمون در سیرک ولایت جست می‌زد و ملت را خس و خاشاک می‌نامید!
بچه‌های محیط زیست به غلبه کدام نهاد غاصب و فاسد سپاهی سالیان است که در بندند و مظلومانه پشت میله های اوین پیر می‌شوند و نومید؟! و آن نهاد جز به حمایت و تایید شما چگونه میتواند برخلاف نظر همه نهادهای امنیتی کشور، بر حکم و خواست پلیدش پای بفشارد و دم احدی برای احقاق هم به هیچ جا نرسد؟!

همین مثلا افتضاحات استصوابی مگر جز به اراده یک مشت آدم دین نشناس و ضد حقوق ملت، که نگهبان شما و خودشانند، به این مضحکه عالم بدل شده است؟
این مشت نمونه خروار از آدم های مورد تایید و علاقه شماست!
مسئولیت هر آنچه از مظالم اینها بر ملت می‌رود هم تک به تک بر جبین شماست که روز حساب پابرجاست و تک تک این آدم ها از شما خواهند پرسید به چه حقی و چرا با سرنوشت یک ملت چنین کردی؟

بله ننگ آور است حضرت آقا!
که پس از سی سال زعامت خودمحور و خود بنیاد، به همیاری مشتی روحانی حکومتی و انتخابات استصوابی و دلالال چرتکه انداز سپاهی، کار ملک و ملت به اینجا رسانی که بیست سال پیش خود گفته بودی:
« در انتخابات ریاست جمهوری اش، سی و پنج درصد یا چهل درصد حایزان شرایط شرکت کنند؛ پیداست که مردم به نظام سیاسی خود نه اعتماد دارند، نه اعتنا می‌کنند، نه امید دارند».
روزنامه اطلاعات، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۰.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.