سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وخامت حال ساسان نیکنفس زندانی سیاسی و بی خبری از حال وی...

وخامت حال ساسان نیکنفس زندانی سیاسی و بی خبری از حال وی

چکیده :ساسان با مادر پیرش زندگی می کرد و احتمالا مادرش هم از وضعیت فعلی او بی خبر باشد، ساسان از ۱۸ ماه پیش که زندانی شده با وجود چند نوع بیماری و چند بار اعزام به پزشکی قانونی حکم عدم تحمل کیفر برایش صادر نشده...


احمدرضا حائری

ساسان نیکنفس زندانی سیاسی که مدت ها بود در سیستم فشل قوه قضائیه به دنبال گرفتن حکم عدم تحمل کیفر بود و از چند نوع بیماری رنج می‌برد، دیروز ‏صبح حالش بهم خورده و پس از اعزام به بهداری مرکزی زندان، به گفته همبندی‌هایش در شرایطی که حال مساعدی نداشته در نهایت حوالی عصر به بیمارستان خارج از زندان اعزام شده است، بیمارستانی که هنوز نمی‌دانیم کجاست!، و زندانبانان با وجود پیگیری و اصرار فراوان هیچ اطلاعاتی درباره حال ساسان و بیمارستان محل بستری شدن وی به همبندی هایش ‏نداده اند.

ساسان با مادر پیرش زندگی می کرد و احتمالا مادرش هم از وضعیت فعلی او بی خبر باشد، ساسان از ۱۸ ماه پیش که زندانی شده با وجود چند نوع بیماری و چند بار اعزام به پزشکی قانونی حکم عدم تحمل کیفر برایش صادر نشده بود.
همه زندانیان سیاسی زندان تهران بزرگ و همبندی‌های ساسان نگران حال او هستند و من پیگیریم شاید بتوانم خبری از حال او بگیرم.

‏ساسان را در زندان دیده بودم و از ظاهر او هم می‌شد به سادگی فهمید که بیمار است، پسری آرام، سر به زیر و با ادب و البته با تنی رنجور، عمیقا متاسفم برای سازمان عریض و طویل قوه قضائیه که پس از ۱۸ ماه نفهمید این پسر بیمار است، و از خدا می‌خواهم حال ساسان خوب باشد و به زودی خبر سلامتیش به همبندی‌هایش برسد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.