سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فاطمه کروبی: آقای کروبی هرگونه دخالت فراقانونی که منجر به تضییع حقوق ملت شود را به ...

فاطمه کروبی: آقای کروبی هرگونه دخالت فراقانونی که منجر به تضییع حقوق ملت شود را به رسمیت نشناخته و نمی شناسند

چکیده :آقای کروبی همواره بر لزوم انتخابات های آزاد و رقابتی تاکید داشته اند. ایشان پیش از حصر بیش از ده نامه در راستای حذف نظارت استصوابی به مقامات ارشد نظام و شورای نگهبان نوشته اند. ایشان هرگونه دخالت فراقانونی که منجر به تضییع حقوق ملت شود را به رسمیت نشناخته و نمی...


فاطمه کروبی در نامه ای، درباره موضع انتخاباتی حجت‌الاسلام مهدی کروبی شیخ در حصر توضیحاتی را ارائه نمود.

بنا به بیانیه این نماینده سابق مجلس، آقای کروبی از ایشان خواسته اند تا “از مواضع شجاعانه شخصیت هاى برجسته و همچنین جریان های اصلاح طلب به ویژه بیانیه جامع مجمع روحانیون مبارز تقدیر و تشکر کند.”

مجمع روحانیون مبارز در نامه خود رسما اعلام کرده بود که هیچ نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ایران ندارد؛ «تا از افتادن در دامی که مهندسان انتخاباتی تدارک دیده‌اند»، بپرهیزد.

متن نامه خانم کروبی بدین شرح است:

پیرو تماس های مکرر دوستان و همراهان پیرامون مواضع آقای کروبی در قبال انتخابات ۲۸ خرداد لازم است نکاتی به اجمال جهت تنویر افکار عمومی بیان شود.

آقای کروبی همواره بر لزوم انتخابات های آزاد و رقابتی تاکید داشته اند. ایشان پیش از حصر بیش از ده نامه در راستای حذف نظارت استصوابی به مقامات ارشد نظام و شورای نگهبان نوشته اند. ایشان هرگونه دخالت فراقانونی که منجر به تضییع حقوق ملت شود را به رسمیت نشناخته و نمی شناسند.

در ارتباط با رفتار شورای نگهبان در کنار گذاشتن فله ای نامزدهای انتخابات پیش رو ایشان از من خواستند که از مواضع شجاعانه شخصیت هاى برجسته و همچنین جریان های اصلاح طلب به ویژه بیانیه جامع مجمع روحانیون مبارز تقدیر و تشکر کنم.

لازم به ذکر است که مواضع آقای کروبی تنها از طریق خانواده به اطلاع عموم خواهد رسید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.