سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

وقتی نوبت به ایران می‌رسد!

چکیده :به ایران که می‌رسد مطالبه‌ی رفراندوم می‌شود تبلیغ علیه نظام و کسانی که برای این مطالبه، مبارزه کنند می‌شوند اغتشاشگر و فتنه‌گر. در فلسطین، اسم آن رژیمی که جلوی حق انتخاب آزاد مردم را می‌گیرد می‌شود رژیم غاصب، اما به ایران که می‌رسد اسمش می‌شود شورای نگهبان....


محمدجواد اکبرین

این بخشی از یک موزیک ویدئوست که امروز بعد از پیام عربیِ #خامنه‌ای به فلسطینی‌ها از شبکه خبر جمهوری اسلامی پخش شد. در این موزیک ویدئو، خامنه‌ای «رهبر ارتش خداوند» خوانده می‌شود که همگان، از انواع زنان و مردان، باحجاب و بی‌حجاب تا دخترکی که ساز در دست دارد، همه به او سلام می‌کنند و منتظر آمدنش به بیت‌المقدس‌اند! در پیام عربی‌اش هم به فلسطینی‌ها گفت که باید برای برگزاری رفراندوم مبارزه کنند؛ رفراندومی که همه‌ی اقوام و ادیان در آن مشارکت کنند، و گفت که هیچکس نمی‌تواند در مترقی بودنِ این روش دموکراتیک تردید کند. و سرانجام از مبارزان فلسطینی خواست که آنقدر به مبارزه ادامه دهند تا رژیم غاصب را ناچار به قبول مطالبه کنند.

البته آنچه در این پیام و آن موزیک ویدئو آمده فقط مخصوص فلسطینی‌هاست! به ایران که می‌رسد آن دختر بی‌حجاب بازداشت و سرنوشتش طعمه‌ی گشت ارشاد و دادگاه می‌شود و آن سازی که دست آن دخترک است «با اهداف انقلاب اسلامی سازگاری ندارد». به ایران که می‌رسد مطالبه‌ی رفراندوم می‌شود تبلیغ علیه نظام و کسانی که برای این مطالبه، مبارزه کنند می‌شوند اغتشاشگر و فتنه‌گر. در فلسطین، اسم آن رژیمی که جلوی حق انتخاب آزاد مردم را می‌گیرد می‌شود رژیم غاصب، اما به ایران که می‌رسد اسمش می‌شود شورای نگهبان.

خلاصه آن پیام و این موزیک ویدئو در یک چیز با هم مشترک‌اند! هر دو بخشی از یک دروغ بزرگ‌اند: دروغی به نام جمهوریِ اسلامی.

موزیک ویدئو را اینجا ببینید:
https://www.instagram.com/p/COk15VtoH8o/?igshid=2tzwsqqgcihe


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.