سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

اینان صدای ملت نیستند

چکیده :اینان صدای ملت نیستند. صدای ملت ، بغضی در گلو و اسیر حصری شد که تا باز نشود،حقیقت نمی یابد و مجال شنیده شدن نمی یابد و اگر حقیقت یابد و شنیده شود، محشری برپا خواهد کرد؛ واقعه ای که دشمنان ملت سخت از آن ترسان و...


اظهارات رستم قاسمی در تایید مداخله نظامی ایران در یمن و حمله این روزهای مرادش محمود احمدی نژاد به دستگاه دیپلماسی را باید در راستای منافع اسرائیل که این ایام سخت در آمریکا مشغول لابی گری برای مانع تراشی بر سر راه مذاکره می باشد ،ارزیابی کرد.این بازی هنوز جریان دارد اما، گاندو سازان و سازندگان مستند “پایان بازی” همچنان آدرس غلط می دهند و کارگردانان و بازیگران جریان نفوذ را در اردوگاه خودی نمی بینند و حتی کوچک ترین وقعی به ادعاهای عبدالرضا داوری مبنی بر ارسال پالس هایی از جانب احمدی نژاد به اسرائیل و عربستان نمی نهند.شیخ مهدی کروبی راست گفته بود امثال این حضرات نعمت بزرگی برای اسرائیل هستند.
اینان صدای ملت نیستند. صدای ملت ، بغضی در گلو و اسیر حصری شد که تا باز نشود،حقیقت نمی یابد و مجال شنیده شدن نمی یابد و اگر حقیقت یابد و شنیده شود، محشری برپا خواهد کرد؛ واقعه ای که دشمنان ملت سخت از آن ترسان و گریزانند.

پ.ن:
انصارالله اظهارات رستم قاسمی را تکذیب کرد.
محمدعلی حوثی: قاسمی با این اظهارات کشورهای خلیج فارس را تحریک می کند

محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی انصارالله یمن در واکنش به اظهارات اخیر رستم قاسمی در مورد کمک نظامی ایران به حوثی ها گفت: این جز در چارچوب تحریک کشورهای حوزه خلیج فارس نیست.

محمد علی الحوثی در مصاحبه اختصاصی با “اسپوتنیک” گفت: “شاید این اظهارات قاسمی برای تحریک کشورهای حوزه خلیج فارس برای نبرد مستقیم با آنها باشد. من اینطور فکر می کنم، اظهارات وی جز برای تحریک مطرح نشده. “/انتخاب


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.