سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مهدی کروبی برای دومین بار در ماه‌های اخیر دچار آسیب‌دیدگی ستون فقرات شد...

مهدی کروبی برای دومین بار در ماه‌های اخیر دچار آسیب‌دیدگی ستون فقرات شد

چکیده :حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی تایید کرد که او شب گذشته از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب‌دیدگی شده و به بیمارستان منتقل شده است. حسین کروبی به بی‌بی‌سی فارسی گفت طی شش هفت ماه اخیر، این دومین بار است که پدرش با آسیب دیدگی در ستون فقرات مواجه می‌شود. به گفته فرزند آقای کروبی “پس...


حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی تایید کرد که او شب گذشته از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب‌دیدگی شده و به بیمارستان منتقل شده است.

حسین کروبی به بی‌بی‌سی فارسی گفت طی شش هفت ماه اخیر، این دومین بار است که پدرش با آسیب دیدگی در ستون فقرات مواجه می‌شود.

به گفته فرزند آقای کروبی “پس از حادثه نیروهای امنیتی وارد می‌شوند و به اورژانس اطلاع داده می‌شود و سپس ایشان به بیمارستان منتقل می‌شود”.

حسین کروبی گفت: در بیمارستان از آقای کروبی عکس گرفته می‌شود که تشخیص اولیه “شکستگی مهره کمر در نزدیکی محلی که قبلا نیز شکستگی وجود داشت” بوده، با این حال صبح امروز دکتر معالج آقای کروبی برای تشخیص دقیق‌تر درخواست می‌کند تا وی برای عکسبرداری به بیمارستان دیگری که تجهیزات پیشرفته‌تری دارد منتقل شود و قرار است فردا این امر اتفاق بیافتد./ سحام


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.