شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» و اینک ریاست محترم جمهور ایران سردار……

یکشنبه, ۲۲ فروردین, ۱۴۰۰

چکیده : اقایان می ایید که چه کنید شما مجلس و دولت رادر دوره نابغه هزاه سوم دربست در اختیار داشتیدو با کمک بیت و سپاه اختلاسها و دزدیهای میلیاردی از حق ملت ستمدیده ایران را نهادینه کردید.شما که در دوره ریاست جمهوری اقای خاتمی با قتلهای زنجیره ای کفن پوشان و کنفرانس برلین راه مسالمت امیز اصلاحات در کشور را سد کردید


م. ایرانی

شتر در خواب بیند پنبه دانه
گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه

چند هفته بیشتر به انتخابات فرمایشی دیگری در ایران باقی نمانده  است ، انتخابات ریاست جمهوری.انتخاباتی فرمایشی برای به سخره  گرفتن واژه زیبای انتخابات ( واقعی) در ایران و انظار جهانیان.انتخاباتی که بر خلاف وصیت امام خمینی که نظامیان وارد عرصه های سیاسی نشوند ، افراد نظامی مثل اقای قالیباف، محسن رضایی، لاریجانی، محمد، جلیلی، ضرغامی و… از هم اکنون خواب ردای ریاست جمهوری ایران را می بینند. افراد معلوم الحالی که تا کنون چندین بار از ملت عزیز ایران سیلی خورده اند!!؟ اما باز هم دست از سر مردم ستمدیده ایران بر نمی دارند.

*اقایان می ایید که چه کنید شما  مجلس و دولت رادر دوره نابغه هزاه سوم دربست در اختیار داشتیدو با کمک بیت و سپاه اختلاسها و دزدیهای میلیاردی از حق ملت ستمدیده ایران را  نهادینه کردید.شما که در دوره ریاست جمهوری اقای خاتمی با قتلهای زنجیره ای کفن پوشان و کنفرانس برلین راه مسالمت امیز اصلاحات در کشور را سد کردید، ودر سال ۸۸ بمحض اینکه دیدید پیروزی مهندس موسوی قطعی است  برای فعالان سیاسی طرفدار ایشان چند روز قبل از انتخابات حکم دستگیریها را گرفتیدو با سرکوب و خفقان و حصر راه انتخابات ازاد را سد کردید ،برای چه می ایید. واقعا برای چه می ایید شما که در زمان جنگ هم با رجز خوانی های الکی مانع برقراری صلح شدید تا زمانی که عراقی ها دوباره به دروازه های  خرمشهر رسیدند ان موقع حقیقت تلخ جنگ تا حدی فهمیدید اما افسوس که پس از خوردن جام زهر توسط اقای خمینی هیچکس جرات سوال در مورد چرایی طول کشیدن جنگ و شکستهای پی در پی را نداشت ؛ واقعا برای چه می ایید ؟.شما ها که در دور دوم ریاست جمهوری حسن روحانی تا دیدید برجام به نتیجه نشسته
و مملکت دارد ثبات می گیرد با شلیک موشک و اجازه ندادن به شرکتهای امریکایی برای وارد شدن به اقتصاد ایران بر خلاف توافق اولیه برجام با  همراهی سیدعلی خامنه ای باعث به هم خوردن برجام شدید تا جایی که یک سکه ۱ملیونی شد ۱۶ ملیون ودلار۴  هزارتومانی شد ۳۲ هزار تومان و یک تخم مرغ ۳۰۰ تومانی شد حدود ۲هزار تومان و ….برای چه می ایید؟

*اقایان شماها که در کارنامه سیاهتان غیر از رجز خوانی ، دروغ ، اختلاس، ناامیدی و بدبختی چیزی وجود ندارد بهتر نیست همراه با اندک اخوندهای قدرت پرست که همه چیز و همه جا را برای خود می خواهند دست از سر مردم ستمدیده ایران بردارید و بگذارید خودشان برای اینده یشان تصمیم بگیرند ؟ شما که بهترین فرزندان این کشور را زندانی یا در حصر یا وادار به جلای وطن کرده اید اگر دست از سر مردم بردارید شاید کنشگران سیاسی داخل و خارج کشور بتوانند با اتحاد ووحدت و گذشت بتوانند اینده این مملکت و شماها را هم نجات دهند.
اما افسوس که شیطان چنان بر همه وجود شماها مستولی گردیده است که حتی یک لبخند مردم این مرز و بوم را بر نمی تابید و تنها شادی شما این است که ملت ستمدیده ایران گرفتار باشند .اما  اندکی صبر شاید …..نزدیک باشد….