سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اگر قصه گردن زدن طیفی از آخوندها توسط امام زمان درست باشد دانه درشت هایشان از این ق...

اگر قصه گردن زدن طیفی از آخوندها توسط امام زمان درست باشد دانه درشت هایشان از این قماش هستند

چکیده :واقعیت این است تا در این کشور و جوامع مشابه، "احمق" وجود دارد، این جماعت، سوار بر حماقت آنها، برای حفظ سروری و قدرت خود، همچنان با خرج کردن "مذهب"، از باورهای مذهبی آنها سوءاستفاده کرده و با هزار دروغ و دغل و خرافاتی از این دست به خورد مخاطبین ساده‌لوح خود دادن، همچنان در کج‌راهه‌ای که بنا کرده‌اند به پیش خواهند...


اکبر اعلمی

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا پناهیان در برنامه «منتظرانه» در پاسخ به این سوال که «باتوجه به این وظیفه سیاسی ما برای مقدمه‌سازی ظهور امام زمان (عج)، رویدادهایی مانند انتخابات کشور چه اهمیتی دارد؟» گفت: «رأی‌گیری و انتخابات بیش‌تر از این که بخواهد جامعه ما را آباد کند، می‌تواند جهان را آزاد کند. چون ملت ایران، اگر از حضور در رأی گیری‌ها و در امتحان انتخابات، سربلند بیرون بیاید، کافی است برای اینکه حضرت ظهور کنند»!!

وی پیش از این نیز شیوع امراضی مانند ویروس کرونا را مقدمه‌ای برای ظهور امام مهدی اعلام و گفته بود؛ یکی از فلسفه‌های مهم وقوع بلایا قبل از ظهور، این است که بشر متوجه ضرورت مدیریت، ولی خدا در جهان بشود. بشر باید آمادگی و پذیرش حاکمیت، ولی خدا را پیدا کند”!!

واقعیت این است تا در این کشور و جوامع مشابه، “احمق” وجود دارد، این جماعت، سوار بر حماقت آنها، برای حفظ سروری و قدرت خود، همچنان با خرج کردن “مذهب”، از باورهای مذهبی آنها سوءاستفاده کرده و با هزار دروغ و دغل و خرافاتی از این دست به خورد مخاطبین ساده‌لوح خود دادن، همچنان در کج‌راهه‌ای که بنا کرده‌اند به پیش خواهند تاخت.

بنابراین اگر قصه از دم تیغ گذراندن طیف وسیعی از #آخوندها و زدن گردنشان با شمشیر کشیده توسط امام زمان درست باشد، چه‌بسا دانه‌درشت‌هایشان از همین قماش خواهند بود.

وانگهی اگر به فرض محال “وهمیات” این شخص که فریبی بیش نیست درست هم بود و ظهور امام موعود واقعا ملازم با مشارکت مردم در رأی‌گیری‌ها و سربلند بیرون آمدن در امتحان انتخابات باشد، در وهله اول کسانی که مانع از حضور همه مردم در انتخابات می‌شوند، خود مانع اصلی ظهورند!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.