سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شعار سال ۱۴۰۰: تولید، پشتیبانی، مانع زدایی...

شعار سال ۱۴۰۰: تولید، پشتیبانی، مانع زدایی

چکیده :سال گذشته(۱۳۹۹) سال جهش تولید بود؛ آیا واقعا کشور ما در جهش تولید موفق و جهش کرده است یا برعکس؟ اگر جهش کرده است باید رونق تولید را در عمل وکسب کار دید،نه در تورم افسار گسیخته، فقر، بیکاری، ورشکسته شدن کارخانه ها و تعطیلی شرکت های تولیدی و صف های طولانی روغن نباتی،مرغ،دارو و...


حسن ماکیانی

هرساله کلی پول بابت بیلبورد ها و بنرها و پلاکاردهای تبلیغاتی در کشور برای شعار سال هزینه می گرد ولی در عمل فقط در حد آن تبلیغات باقی می ماند. تازمانی که اصلاحات ساختاری در کشور صورت نگیرد وکارهای بزرگ به انسان های کوچک و کارهای کوچک به انسان های بزرگ داده می شود فقط باید شعار داد و مردم را عذاب!

سال گذشته(۱۳۹۹) سال جهش تولید بود؛ آیا واقعا کشور ما در جهش تولید موفق و جهش کرده است یا برعکس؟ اگر جهش کرده است باید رونق تولید را در عمل وکسب کار دید،نه در تورم افسار گسیخته، فقر، بیکاری، ورشکسته شدن کارخانه ها و تعطیلی شرکت های تولیدی و صف های طولانی روغن نباتی،مرغ،دارو و غیره؟! آیا یک پراید کاملا ساخت ایران با قیمت نزدیک به سقف ۲۰۰ میلیون تومان جهش تولید بوده است؟! آیا جوانان و نوجوانان و زنان کولبر و سوختبری که برای امرار معاش و نان شب،که یا توسط مرزبانان یا در کولاک برف وباران و کوه های صعب العبور کشته می شوند جهش تولید بوده است؟! آیا بیکاری ،فقر، تن فروشی، اعتیاد، کارتن خوابی،گور خوابی جهش تولید بوده است؟! و حال شعار سال ۱۴۰۰،که تولید،پشتیبانی،مانع زدایی ها تعیین گردیده است چطور و چگونه باید عملی و اجرایی گردد؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.