سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برگی دیگر از افتخارهای وزارت کشور...

برگی دیگر از افتخارهای وزارت کشور

چکیده :جمعیت امام‌علی، که تقریبا دو دهه پیش بنا شده، یک نهاد دانش‌جوییِ خیریه مستقل و غیرانتفاعی است که برای کمک به فقیران و نیز بهبود وضع حقوقی‌ آن‌ها در دانش‌گاه شریف پا گرفت و گسترده شد و عضو «شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان‌ملل» است و احتمالا تلاش برای انحلال آن واکنش سازمان‌ملل را به‌همراه داشته...


با شکایت وزارت‌کشور دولت روحانی جمعیت‌خیریه امام‌علی منحل شد

سعید دهقان، وکیل جمعیت امام‌علی، خبر داده کم‌تر از یک‌روز پس‌از برگزاری دادگاه جمعیت‌امام‌علی، دادگاه به انحلال این جمعیت خیریه حکم داده.

شاکی این پرونده، وزارت کشور بود و از دادگاه خواسته‌بود که این نهاد خیریه پرسابقه را بابت آن‌چه تخلف از اساس‌نامه‌اش خوانده ‌بود، منحل کند.

جمعیت امام‌علی، که تقریبا دو دهه پیش بنا شده، یک نهاد دانش‌جوییِ خیریه مستقل و غیرانتفاعی است که برای کمک به فقیران و نیز بهبود وضع حقوقی‌ آن‌ها در دانش‌گاه شریف پا گرفت و گسترده شد و عضو «شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان‌ملل» است و احتمالا تلاش برای انحلال آن واکنش سازمان‌ملل را به‌همراه داشته باشد.

این جمعیت در حال حاضر ۳۶ خانه ایرانی و ۱۰ نمایندگی فعال در شهر تهران (در دانشگاه‌های صنعتی شریف و تهران و دیگر نقاط شهر ) و نزدیک به ۱۰ هزار عضو فعال در سراسر ایران دارد. عمده فعالیت این انجمن در خصوص کمک به کودکان و زنان نیازمند است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.