سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سلول انفرادی شکنجه است و باید متوقف شود...

سلول انفرادی شکنجه است و باید متوقف شود

چکیده :صبح امروز یازدهم اسفند ماه جمعی از فعالان مدنی و سیاسی با حضور در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در غرب تهران، اقدام به ثبت دادخواستی علیه امران، عاملان و مامورانی کردند که مدتها انها را در سلول های انفرادی محبوس کرده...


صبح امروز یازدهم اسفند ماه جمعی از فعالان مدنی و سیاسی با حضور در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در غرب تهران، اقدام به ثبت دادخواستی علیه امران، عاملان و مامورانی کردند که مدتها انها را در سلول های انفرادی محبوس کرده بودند. در میان حاضران در مقابل دفتر قضایی چهرهایی چون: نرگس محمدی، فرنگیس مظلوم، ضیا نبوی، حمید اصفی. احمدرضا حائری، کوروش زعیم، اشکان رضوی. سیاوش حاتم، مجید مسافر، میلاد فدایی، ژیلا بنی یعقوب، بهمن احمدی امویی، مجید مسافر، فرشاد قربانپور، رسول بداغی، مرضیه رسولی، محمد کریمی، ابراهیم الله بخشی، آرش کیخسروی، اکبر امینی ارمکی، زهرا توحیدی، علیرضا خوشبخت، و فائزه هاشمی حضور داشتند. و تعدادی دیگر از جمله جعفر پناهی، خسروسیف، محمدعلی عمویی، محمود بهشتی، و سعید مدنی در سایر دفاتر دادخواست‌های خود را از طریق وکلایشان به ثبت رساندند.

همچنین تعدادی از این فعالان بیانیه‌ای منتشر کرده‌ و در آن تاکید کرده‌اند که سلول انفرادی مصداق بارز شکنجه است و بر اساس قوانین و اعلامیه جهانی حقوق بشر، ممنوع می‌باشد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.