سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتخابات یا انتصابات فدراسیون فوتبال ایران؟!...

انتخابات یا انتصابات فدراسیون فوتبال ایران؟!

چکیده :چه کسانی برای ۴۰ باشگاه لیگ برتری وفوتبالی کشورتصمیم می گیرند مشخص است افرادی که با فساد و رانت به مدیر عاملی و... این باشگاهها رسیده اند ،اراده ای از خود ندارند و مترسکی بیش نیستند وکمترین دانشی از علم روز فوتبال جهان ندارند که اینچنین ضربه سهمگینی بنام انها به فوتبال و اهالی واقعی فوتبال ایران وارد می کنند....


م ایرانی

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران هم سرانجام برگزار شد، مثل تمام انتخابات فرمایشی این سالهای کشور عزیزمان.انتخاباتی که عفریت خون اشام قدرت مطلقه به وضوح در پشت ان نمایان بود.انتخاباتی که دستاوردی جز تحقیر و نابودی اهالی فوتبال پاک؛ از فوتبالیست گرفته تا هوادار را؛ به همراه نداشت.علی کریمی نمادی از اعتبار و منزلت فوتبال ایران و اسیا درجهان تنها ۹ رای ! بله تنها ۹ رای از حدود ۹۰ رای را بدست اورد. این نشانه شکست فاحش صداقت ،درستی شفافیت وتخصص در مقابل فساد، اختلاس ورانت پروری درفوتبال کشور ما می باشد.

چه کسانی برای ۴۰ باشگاه لیگ برتری وفوتبالی کشورتصمیم می گیرند مشخص است افرادی که با فساد و رانت به مدیر عاملی و… این باشگاهها رسیده اند ،اراده ای از خود ندارند و مترسکی بیش نیستند وکمترین دانشی از علم روز فوتبال جهان ندارند که اینچنین ضربه سهمگینی بنام انها به فوتبال و اهالی واقعی فوتبال ایران وارد می کنند. ایا اینها می دانند ریس فدراسیون فوتبال المان و کرواسی چه کسانی هستند؟!

اقایانی که پس از رای گیری، هنگام خروج اقای کریمی برایش دست می زنید: شما اوج نفاق ودرویی را در اخلاق و رفتارتان نشان می دهید و بدانید که علی کریمی ها نیازی به دست زدن چند صد نفری شما ندارد، برای او میلیونها نفراز صمیم قلب دست زده اند در جاهایی که شما حتی نمی توانید خوابش را ببینید.علی کریمی ثابت کرده است که همیشه در کنار مردم ستمدیده ایران بوده و خواهد بود و نمونه اش حمایت از مردم ایران در جریان انتخابات سال ۸۸ و جنبش سبز بوده که شاید امروز

پس از یک دهه او تاوان این حمایتش می دهد؟ اما علی کریمی و دیگر قهرمانان مردم مدار همیشه در قلب مردم ستمده ایران جا دارند و هیچگاه مانندشماها فراموش نخواهند شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.