سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس ستاد ارتش افغانستان خطاب به شمخانی: طالب در برابر امریکا نی، بلکه در برابر مرد...

رئیس ستاد ارتش افغانستان خطاب به شمخانی: طالب در برابر امریکا نی، بلکه در برابر مردم افغانستان می‌جنگد

چکیده :علی شمخانی روز گذشته پس از دیدار با طالبان در تهران در توییتی نوشت درباره ملا عبدالغنی برادر نوشت: "در ملاقات امروز با هیأت سیاسی طالبان، رهبران این گروه را در مبارزه با آمریکا مصمم دیدم. کسی که سیزده سال در گوانتانامو زیر شکنجه‌های آنان بوده، مبارزه با آمریکا در منطقه را کنار نگذاشته...


ژنرال یاسین ضیا، رئیس ستاد ارتش افغانستان به توییتی از علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی ایران که در آن نوشته رهبران طالبان را در مبارزه با آمریکا مصمم دیده است واکنش نشان داده است.

علی شمخانی روز گذشته پس از دیدار با طالبان در تهران در توییتی نوشت درباره ملا عبدالغنی برادر نوشت: “در ملاقات امروز با هیأت سیاسی طالبان، رهبران این گروه را در مبارزه با آمریکا مصمم دیدم. کسی که سیزده سال در گوانتانامو زیر شکنجه‌های آنان بوده، مبارزه با آمریکا در منطقه را کنار نگذاشته است.”

اما رئیس ستاد ارتش افغانستان با همرسانی این توییت آقای شمخانی آظهارات او را “نادرست” خوانده و نوشته:”متأسفانه درک و فهم شما به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نسبت به جنگ جاری در افغانستان نادرست است. طالب در برابر امریکا نی، بلکه در برابر مردم افغانستان می‌جنگد.” او در ادامه نوشته است: “ما در برابر هر گروه از دشمنان مردم افغانستان با قاطعیت عمل می‌کنیم.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.