سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مهندس موسوی در تماس تلفنی تاکید کردند انشالله بتوانند در روزهای آینده با خانواده ه...

مهندس موسوی در تماس تلفنی تاکید کردند انشالله بتوانند در روزهای آینده با خانواده های آسیب دیده سال ۸۸ تماس بگیرند

چکیده :کاش بیشتر با انها صحبت میکردم و به انها میگفتم که ده سال را چگونه توانستید در حصر تحمل کنید؟ درصورتی که ما بدلیل کرونا حتی یک ماه را نمی توانیم در خانه ودر حصر بمانیم وچه سخت برشما میگذرد ما سپاسگزار مقاومت شما هستیم وامید به آینده ای سبز ونیکو برای مردم وکشورمان داریم...


پروین فهیمی

بعد از مدتها غم و اندوه فراوان از کشته شدن هموطنان بدلیل ویروس کرونا در یکسال اخیر و همچنین سالگرد هموطنانمان در سقوط هواپیما توسط سپاه امروز جمعه ۳ بهمن اتفاقی بسیار مهم و شیرین و دور از انتظار برایم رقم خورد.

نزدیک به ده سال است که انها درحصرند و من منتظرچنین روزی بودم که عزیزانمان خانم رهنورد سبزمان و آقای مهندس موسوی کاندیدای منتخب مان را از نزدیک ببینم و یا صدایشان را بشنوم و همیشه در این آرزو بودم و خدا رو شکر که امروز از طریق تلفن صدایشان را شنیدم و از اینکه خدا یکی از آرزوهایم را برآورده کرده شکر گزاری میکنم.

امروز جمعه نزدیک ساعت ۷ بعداز ظهر بود که خانم رهنورد و آقای مهندس موسوی تلفن زدند البته قبل از تلفن آنها خانم زهرا موسوی دخترشان با من تماس گرفت و گفت چون شماره را نمی شناسید بدانید پدر و مادرم هستند که با شما تماس میگیرند….
وای خدای من اصلا باورم نمیشد چه خبر خوبی به من داد …

بلافاصله خانم رهنورد عزیزم به من زنگ زد حال و احوالپرسی و ابراز خوشحالی هردو ما از صحبت کردن باهم و یاد گذشته، سپس گوشی را به آقای مهندس عزیز و گرامی مان دادند و من با شنیدن صدای ایشان هیجان زده و اشگ از چشمانم جاری بود و گریه میکردم از شنیدن صدای شان شاد شدم و از اینکه آن ها روز خوبی را برایم ساختن تشکر و قدر دانی کردم…. دلم میخواست فقط انها حرف بزنند و من گوش دهم ….

خدایا یعنی خواب می دیدم؟ هنوز باورم نمیشود …..

مهندس موسوی مبارز و مقاوم مان با یاد کردن از فرزندم سهراب و تمامی شهدا و احوالپرسی از همه و تشکر از همراهی ها شبی فراموش نشدنی را به من و خانواده ام هدیه دادند. ایشان تاکید کردند انشالله بتوانند در روزهای آینده و فرصت های مناسب با خانواده های آسیب دیده سال ۸۸ تماس بگیرند من نیز متقابلا خدمت خانم رهنورد و آقای مهندس موسوی گفتم ما نیز مرهون محبت های شما عزیزان و همیشه به یادتان هستیم و همچنان مشتاق دیدار شما ….

کاش بیشتر با انها صحبت میکردم و به انها میگفتم که ده سال را چگونه توانستید در حصر تحمل کنید؟ درصورتی که ما بدلیل کرونا حتی یک ماه را نمی توانیم در خانه و در حصر بمانیم و چه سخت برشما میگذرد ما سپاسگزار مقاومت شما هستیم و امید به آینده ای سبز و نیکو برای مردم و کشورمان داریم …

خدا را بابت همه رحمتها و نعمت هایش شکر و سپاس میگویم

پروین فهیمی ۹۹/۱۱/۳


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.