سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خودکشی کارگر شهرداری مرودشت به دلیل فقر مقابل دوربین‌های مداربسته...

خودکشی کارگر شهرداری مرودشت به دلیل فقر مقابل دوربین‌های مداربسته

چکیده :بهرام ابراهیمی‌مهر حدود یازده سال سابقه کار داشت و به عنوان راننده در شهرداری مرودشت واقع در استان فارس کار می‌کرد. این کارگر شهرداری مرودشت آن‌گونه که خود در پیامی به همکارانش نوشته است، به دلیل عدم پرداخت حقوق و مزایا، مشکلات معیشتی و تورم بیش از حد اقدام به خودکشی کرده...


یک کارگر قراردادی شهرداری مرودشت به نام بهرام ابراهیمی‌مهر، روز شنبه ۲۰ دی ماه به دلیل عدم پرداخت به موقع حقوق و مشکلات معیشتی در محل کار و مقابل دوربین‌های مداربسته شهرداری با طناب دار به زندگی خود پایان داد.

بهرام ابراهیمی‌مهر حدود یازده سال سابقه کار داشت و به عنوان راننده در شهرداری مرودشت واقع در استان فارس کار می‌کرد. این کارگر شهرداری مرودشت آن‌گونه که خود در پیامی به همکارانش نوشته است، به دلیل عدم پرداخت حقوق و مزایا، مشکلات معیشتی و تورم بیش از حد اقدام به خودکشی کرده است.

ما رو از واکسن آمریکایی میترسونید؟ این مردم چیزی برای از دست دادن دارن؟
ما از شما می‌ترسیم. از آینده ای که شما برای ما ساختید.
بخشی از نامه: «‏من یازده سال است در این خراب‌شده زحمت می‌کشم همه‌اش با حقوق پایین و با تاخیر زیاد و هر برج باید حقوق ما دورتر و دورتر واریز بشود. در این یازده سال همه‌اش به ما می‌گفتند این برج درست می‌شود، برج دیگر درست می‌شود، سر برج شش درست می‌شود و سر سال درست می‌شود، خراب‌تر شد که بهتر نشد.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.