سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » با نشستن در کاخ شورای نگهبان و از توهمات حرف زدن مشکلی حل نمی‌شود...

با نشستن در کاخ شورای نگهبان و از توهمات حرف زدن مشکلی حل نمی‌شود

چکیده :حالا هم برای انتخابات ریاست‌جمهوری تلاش می کنند تا کسی را که به مذاق خودشان خوش می‌آید روی کار بیاورند. واقعا هیچ چشم انداز مثبتی در این کار نمی‌بینم. با این محدود کردن‌ها و تنگ کردنِ عرصه بر دیگران برای کاندیدا کردنِ کسی که مدِنظر خودشان است، این کشور به ساحل نجات نمی‌...


حجت الاسلام والمسلمین فاضل میبدی

تجربه نشان داده است که هر دفعه جریانی به عنوان جریان انقلابی سر کار آمده، تحولاتی ایجاده کرده که به زیان کشور تمام شده است. نمونه بارز آن هم دولت احمدی نژاد بود که به عنوان دولت انقلابی سرکار آمد و آن بلاها را برای کشور درست کرد.

حالا هم برای انتخابات ریاست‌جمهوری تلاش می کنند تا کسی را که به مذاق خودشان خوش می‌آید روی کار بیاورند. واقعا هیچ چشم انداز مثبتی در این کار نمی‌بینم. با این محدود کردن‌ها و تنگ کردنِ عرصه بر دیگران برای کاندیدا کردنِ کسی که مدِنظر خودشان است، این کشور به ساحل نجات نمی‌ رسد.

مجلسی که بخواهد در مقابل دنیا بایستد و بجنگد و هیچ تفاهمی نکند، موفق نمی‌شود. به هر حال ما چهل سال است که با این منطق و دست فرمان جلو رفتیم و به نقطه مثبتی هم نرسیده ایم. باید دست فرمان را تغییر داد.

باید به کف خیابان بیایند و خروجی کارهای خود را ببینند، اقتصاد و تورم را ببینند، به بازار بروند و معاملات را ببینند. اینکه در چاردیواری کاخ شورای نگهبان بنشینند و از توهمات خود حرف بزنند، مشکلی را حل نمی کند.صبح ما


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.