سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

شعارهای توخالی و بدون عمل

چکیده :وانگهی، امیدوارم این بلایی که قرار است شما بر سر اسرائیلی‌ها وارد کنید، از جنس همان بلاهایی نباشد که در عملیاتی مانند کربلای ۴ بر سر بعثی‌ها وارد ساختید و حاصلش گوشت دم توپ شدن و شهادت حدود ۳هزار نفر و مجروح و معلول شدن حدود ۱۱ هزار نفر از بهترین‌ها و خالص‌ترین‌های این مرز و بوم...


اکبر اعلمی

آقا محسن!
فعلا با این شعارهای توخالی، تحریک‌کننده و بدون عمل امثال شما که جز، مظلوم‌نمایی رژیم صهیونیستی و حق‌بجانب شدن این رژیم برای دفاع از خود و جلب کمک‌های بیشتر از آمریکا و یهودیان دنیا و نیز توجیه عملیات نظامی‌اش، از بمباران‌های بی‌وقفه در خاک سوریه گرفته تا عملیات تروریستی در عمق پایتخت جمهوری اسلامی ایران، علیه نیروهای ما حاصل دیگری نداشته، این اسرائیلی‌ها هستند که بدون جار و جنجال‌های بیهوده و بهانه دادن به دیگران، پیوسته بلای هولناک بر سر ما نازل کرده و می‌کنند!

وانگهی، امیدوارم این بلایی که قرار است شما بر سر اسرائیلی‌ها وارد کنید، از جنس همان بلاهایی نباشد که در عملیاتی مانند کربلای ۴ بر سر بعثی‌ها وارد ساختید و حاصلش گوشت دم توپ شدن و شهادت حدود ۳هزار نفر و مجروح و معلول شدن حدود ۱۱ هزار نفر از بهترین‌ها و خالص‌ترین‌های این مرز و بوم شد!

ضمنا، شک نکنید که یکی از بزرگترین دلایل عادی‌سازی کشورهای عرب با اسرائیل، نتیجه همین تهدیدات و اولدورم‌ بوالدروم‌های امثال شماست!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.