سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » باید به این نتیجه رسید که دایره نفوذ دشمن، بسیار وسیع‌تر از آنست که تاکنون فکر می‌...

باید به این نتیجه رسید که دایره نفوذ دشمن، بسیار وسیع‌تر از آنست که تاکنون فکر می‌کردیم

چکیده :یادمان نرفته که مسئولان رژیم صهیونیستی از شعارهای تند رئیس دولت‌های نهم و دهم چگونه با خوشحالی استقبال می‌کردند و با صراحت می‌گفتند شعارهای تند چنین شخصی که در بالاترین منصب اجرائی ایران قرار دارد به نفع اسرائیل...


واکنش‌های ویژه داخلی به ترور دکتر محسن فخری‌زاده، بسیار قابل تأمل هستند. مسئولان نظام نباید از کنار این واکنش‌ها بی‌تفاوت عبور کنند.

یادمان نرفته که مسئولان رژیم صهیونیستی از شعارهای تند رئیس دولت‌های نهم و دهم چگونه با خوشحالی استقبال می‌کردند و با صراحت می‌گفتند شعارهای تند چنین شخصی که در بالاترین منصب اجرائی ایران قرار دارد به نفع اسرائیل است.

اینان آیا نمی‌دانند با این کارها در حال بازی کردن در زمین دشمن هستند و با این اقدامات و این پیشنهادها فقط تیغ دشمن را تیزتر می‌کنند؟ اگر نمی‌دانند، باید به حال کشور و مردم گریست که چنین افرادی در چنین مراکزی حضور دارند و اگر می‌دانند و آگاهانه در زمین دشمن بازی می‌کنند، باید به این نتیجه رسید که دایره نفوذ دشمن، بسیار وسیع‌تر از آنست که تاکنون فکر می‌کردیم.

فرض دوم اگر درست باشد، باید در انتظار ترورهای دیگری نیز باشیم و حتی خیانت‌هائی بالاتر و بزرگ‌تر از ترور را نیز بعید ندانیم./ جمهوری اسلامی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.