سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کشف دو سال حبس جدید یا وقتی قوه قضاییه با دختر دادستانش قرارداد می‌بندد...

کشف دو سال حبس جدید یا وقتی قوه قضاییه با دختر دادستانش قرارداد می‌بندد

چکیده :بعد همین ‎دادستان کل می‌خواهد با فساد ‏و رانتهای فامیلی مسئولین در سرتاسر کشور برخورد کند؟ دوربین مخفی است؟ بزرگواران باور بفرمائید سر سفره نشاندن بستگان درجه یک در همه جای دنیا جرم انگاری شده و اسمش ‎تعارض منافع...


وحید اشتری

امروز در مورد فرزندان دادستان کل در اینترنت گشت می‌زدم. متوجه ماجرای عجیبی شدم. هزینه بیمه پرسنل قوه قضائیه ماهانه چند صد میلیارد است. همگی زیر نظر یک شرکت واسط است که دفترش در خود کاخ دادگستری است و احتمالا سود چند ده میلیاردی ازین واسطه گری می‌برد.

‏ اسم شرکت “خدمات بیمه پشتیبان عدالت” است. صاحبان چنین شرکت با چنین رانت عظیم را جستجو کردم. عجیب اینکه خانم ‎زهره منتظری دختر دادستان نائب رئیس هیات مدیره‌اش است. اینقدر راحت در روز روشن، رانت میلیاردی خانوادگی توزیع کردن خنده دار است.

بعد همین ‎دادستان کل می‌خواهد با فساد ‏و رانتهای فامیلی مسئولین در سرتاسر کشور برخورد کند؟ دوربین مخفی است؟
بزرگواران باور بفرمائید سر سفره نشاندن بستگان درجه یک در همه جای دنیا جرم انگاری شده و اسمش ‎تعارض منافع است.

حالا تشریف ببرید در راستای حمایت از ‎سوت زنی زحمت بکشید دو سال حبس دیگر هم برای این کشف جدید ببرید.

‏ پی‌نوشت:
قبلا در مورد اموال ‎دکتر افشین که ارزش‌اش حدود دو هزار میلیارد است و اموراتش از طرف ‎دادستان کل به پسرش واگذار شده نوشته بودم. هرچقدر روی نت جستجو کنید هیچ توضیح و گزارشی از این املاک وجود ندارد و سرنوشت‌ اموال فروخته شده معلوم نیست.
اینجا

‏در پیگیری ماجرای ‎سینا کمالخانی، منتخب مردم تفرش که بخاطر جعل مدرک از ورود به مجلس بازماند هم از شراکت نامبرده با آن یکی پسر آقای دادستان نوشته بودم و پروژه‌هایی که از قوه قضائیه گرفته‌اند و مصداق تعارض منافع است که منجر به شکایت و ۴ سال حبس شد.
اینجا

‏قبل‌تر هم در مورد حامد واعظ، داماد ‎دادستان کل نوشته بودم. با مدرک بی ربط به حوزه نفت (مطالعات دفاعی دانشگاه امام حسین ع) معلوم نیست چجوری عضو هیات مدیره شرکت نفت پاسارگاد (بزرگترین صادرکننده قیر خاورمیانه) شده است.
ایشان هم‌اکنون جزو متهمان ارزی است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.