سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت دکتر محمود صادقی به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام دکتر اژه‌ای...

پیام تسلیت دکتر محمود صادقی به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام دکتر اژه‌ای

چکیده :آن مرحوم در طول حیات پربار خود منشأ آثار و خدمات علمی و اجتماعی وافری بود؛ اهتمام به پرورش استعدادهای درخشان این مرز و بوم و سال‌ها حمایت‌ معنوی و پدرانه‌ از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در اروپا و آمریکا تنها نمونه‌‌هایی از خدمات شایان او به جامعه‌ی ما بود ....


به نام خدا
انا لله و انا الیه راجعون
برادران عزیز آقایان دکتر سید محمدرضا و دکتر سید علیرضا بهشتی

رحلت مرحوم حجهالاسلام و المسلمین استاد دکتر جواد اژه ای باعث تأسف و تألم فراوان گردید.

آن مرحوم در طول حیات پربار خود منشأ آثار و خدمات علمی و اجتماعی وافری بود؛ اهتمام به پرورش استعدادهای درخشان این مرز و بوم و سال‌ها حمایت‌ معنوی و پدرانه‌ از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در اروپا و آمریکا تنها نمونه‌‌هایی از خدمات شایان او به جامعه‌ی ما بود .

قرابت و هم‌نشینی آن مرحوم با شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی نیز موجب تزاید فضایل علمی و اخلاقی او بود و خصال بهشتی گونه‌‌اش او را به محل انس و الفت دوستان و ملجأ جمع فراوانی از دانشجویان در طول سالیان متمادی تبدیل کرده بود.
او همچنین از جهت انتسابش به شهید بهشتی و برادر شهیدش شهید اکبر اژه‌ای معطر به عطر شهادت و منسوب به خانواده‌‌ی شهدا بود.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به شما یادگاران سرافراز شهید بهشتی و سایر بستگان آن مرحوم، بویژه همسر گرامی‌اش تسلیت عرض می‌کنم و برای آن عزیز رحمت و رضوان الهی و حشر با شهدا و صلحا و برای خانواده‌ی شهید بهشتی و همه‌ی بازماندگان شکیبایی و پاداش الهی را آرزو دارم.

محمود صادقی
۲۴ آبان ۱۳۹۹


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.