سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت مدیر مرکز اسلامی هامبورگ به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام دکتر اژه‌ای...

پیام تسلیت مدیر مرکز اسلامی هامبورگ به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام دکتر اژه‌ای

چکیده :این روحانی خدوم و دلسوز، که داماد و همراه امام شهید مرکز اسلامی هامبورگ آیت الله دکتر بهشتی بود، در عرصه های مختلف علمی و اجرایی خدمات ارزشمندی را به یادگار نهاد....


بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

خبر ارتحال دانشمند فرزانه حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای از فعالان قدیمی در مرکز اسلامی هامبورگ، و از پایه گذاران و همراهان همیشگی انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا موجب اندوه فراوان گردید.

این روحانی خدوم و دلسوز، که داماد و همراه امام شهید مرکز اسلامی هامبورگ آیت الله دکتر بهشتی بود، در عرصه های مختلف علمی و اجرایی خدمات ارزشمندی را به یادگار نهاد. یاد و خاطره تلاشهای مخلصانه و بی دریغ او در تشکیل و مدیریت انجمن اسلامی دانشجویان اروپا و آمریکا، مدارس استعدادهای درخشان، و سایر عرصه های علمی مرتبط با جوانان از یاد نخواهد رفت، که آن عالم بزرگوار نقشی ماندگار، مؤثر و بی بدیل در این عرصه ها ایفا کرد.

اینجانب ضایعه فقدان این عالم فرهیخته را به خانواده ایشان، جامعه نخبگان کشور، دانشجویان انجمن اسلامی اروپا و سایر علاقمندان به ایشان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همنشینی با اولیاء الهی و برای خانواده ایشان و سایر بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

رحمه الله علیه و اسکنه الجنه
محمدهادی مفتح
امام و مدیر مرکز اسلامی هامبورگ


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.