سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » در وضعیت یک شهر و صد کلانتر کسی برای دولت فلاکت‌زده تره هم خرد نمی‌کند...

در وضعیت یک شهر و صد کلانتر کسی برای دولت فلاکت‌زده تره هم خرد نمی‌کند

چکیده : نگاه آقای خامنه‌ای به جامعه نگاه پادگانی است و فکر می‌کند با ستاد کل درست کردن می‌توان وحدت فرماندهی و نظم ایجاد کرد. اما مشکل اصلی کرونا بخش ولایی زیرمجموعه خود ایشان است که «تجمع بیعت» برگزار می‌کند. آنها هم پا جا پای رهبرشان می‌گذارند که کرونا را در ابتدا جنگ ژنتیکی می‌دید و بعدا هم می‌گفت مسئله آنچنان مهمی هم...


رضا علیجانی

«بیعت با امام زمان» که شعر و شعار است. مسئله بیعت با نایب ایشان است! مثل نام فریبنده «مدافعان حرم» که در واقع «مدافعان اسد» بود.

همانطور که با جان «مدافعان اسد» در سوریه بازی می‌شد با جان «بیعت کنندگان» مشهد که پیاده نظام حضرات اند نیز در برابر کرونا بازی شد. به نظر نمی‌رسد هیچ مقام رده بالایی خودش در این تجمع شرکت کرده باشد.

جمهوری اسلامی حکومت ستاد و سمینار است!
نگاه آقای خامنه‌ای به جامعه نگاه پادگانی است و فکر می‌کند با ستاد کل درست کردن می‌توان وحدت فرماندهی و نظم ایجاد کرد. اما مشکل اصلی کرونا بخش ولایی زیرمجموعه خود ایشان است که «تجمع بیعت» برگزار می‌کند. آنها هم پا جا پای رهبرشان می‌گذارند که کرونا را در ابتدا جنگ ژنتیکی می‌دید و بعدا هم می‌گفت مسئله آنچنان مهمی هم نیست.

در وضعیت یک شهر و صد کلانتر کسی برای دولت فلاکت‌زده تره هم خرد نمی‌کند. دولت در افلاس اقتصادی نمی‌تواند حتی حقوق پرستاران را بپردازد.

دود این وضعیت به چشم مردم و پزشکان می‌رود و نظام درمانی در حال فروپاشی کشور…


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.