سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گزارش فاطمه کروبى از وضعیت جسمى محصور جماران...

گزارش فاطمه کروبى از وضعیت جسمى محصور جماران

چکیده :بدنبال عمل جراحى اخیر همسرم در بیمارستان لاله که به صورت موضعى و براى ترمیم شکستگی مهره دوازدهم کمرشان انجام پذیرفت، آقاى کروبى سه روز پس از عمل به محل حصر بازگردنده...


در پى تماس هاى مکرر دوستان که جویاى حال و شرایط آقاى کروبى پس از عمل جراحى اخیر شدند لازم دیدم ضمن سپاس و تشکر از محبت بى دریغ مردم شریف و عزیزانى که در این سالهاى سخت و پر فراز و نشیب همواره لطف شان شامل محصورمان گشته، موارد زیر را به اطلاع عموم برسانم.

بدنبال عمل جراحى اخیر همسرم در بیمارستان لاله که به صورت موضعى و براى ترمیم شکستگی مهره دوازدهم کمرشان انجام پذیرفت، آقاى کروبى سه روز پس از عمل به محل حصر بازگردنده شدند.

متاسفانه شرایط جسمى آقاى کروبى ناشى از شرایط ده ساله حصر و اتقاقات اخیر از جمله سه زمین خوردگى و عمل اخیر در مهره کمرشان به شدت آسیب دیده است به نحوى که در حال حاضر در استراحت مطلق قرار دارند. با این وجود باید اذعان کنم که شرایط روحى شان على رغم همه ى مشقت ها عالى و بانشاط است.

در چند روز گذشته مشکل چشمى همسرم را آزار مى داد که دیروز جناب اقاى دکتر قاضى زاده هاشمى وزیر سابق بهداشت و درمان به عیادت و ویزیت آقاى کروبى آمدند. تشخیص ایشان عفونت چشمى ناشى از عمل جراحى بود که براى درمان چشم آسیب دیده اقدام شد.

دکتر قاضى زاده هاشمى متخصص قابل و برجسته اى است که در شرایط سخت حصر و در مقاطع مختلف قدم هاى موثرى در درمان و پگیرى امور درمانى محصورین برداشتنند. اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و مراتب تشکر و سپاس خود و خانواده را از اقدامات ارزنده ایشان اعلام مى کنم.

همچنین لازم است تشکر خود را از مدیریت و پرسنل بیمارستان لاله به ویژه جراح لایق دکتر سید مجتبى میرى متخصص مغز و اعصاب اعلام مى کنم./ سحام


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.