سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » زمانی که نادر مختاری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهدای هفت تیر شهرری بستری ب...

زمانی که نادر مختاری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهدای هفت تیر شهرری بستری بود

چکیده :نادر مختاری متولد ۶ بهمن ۱۳۶۳، از معترضان آبان ماه بود که ۲۴ آبان ۹۸ در اعتراضات کرج بازداشت می‌شود. خانواده او مدت‌ها در جستجوی فرزندشان بودند اما خبری از او پیدا نمی‌کنند تا اینکه ۲۵ روز بعد در ۲۰ آذر ۹۸ جسم نیمه‌جان فرزندشان را در حالی که بشدت شکنجه شده، سر و صورت...


نادر مختاری متولد ۶ بهمن ۱۳۶۳، از معترضان آبان ماه بود که ۲۴ آبان ۹۸ در اعتراضات کرج بازداشت می‌شود. خانواده او مدت‌ها در جستجوی فرزندشان بودند اما خبری از او پیدا نمی‌کنند تا اینکه ۲۵ روز بعد در ۲۰ آذر ۹۸ جسم نیمه‌جان فرزندشان را در حالی که بشدت شکنجه شده، سر و صورت و دست‌هایش شکسته در بیمارستان شهدای هفت تیر شهرری پیدا می‌کنند، در حالیکه کسی پاسخگو نیست و اجازه ملاقات به آنها داده نمی‌شود. ماموران امنیتی پس از مدتی بدون اطلاع خانواده او را به زندان منتقل می‌کنند و بیمارستان هم نمی‌تواند به خانواده او اطلاع دهد کدام زندان، چون ماموران محل انتقال و نام زندان را پنهان کرده بودند.
همین مسئله موجب می‌شود وضعیت جسمانی نادر مختاری وخیم شده و در زندان کشته شود. خانواده او تنها در آذر ۹۸ توانسته‌اند فرزندشان را در بیمارستان شهدای هفت تیر شهرری ملاقات کنند و در تمامی دوران زندان، خانواده وی اجازه ملاقات با او را نداشته‌اند.

کلمه نام صحیح بیمارستان را به شهدای هفت تیر شهرری اصلاح می‌کند.

(صدای ویدیو به‌خواسته منبع حذف شده‌است)


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.