سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بی شک سرمایه علمی و فقهی استاد معظم،‌ سرمایه ای ماندگار و راهگشاست که می تواند در س...

بی شک سرمایه علمی و فقهی استاد معظم،‌ سرمایه ای ماندگار و راهگشاست که می تواند در سطح یک «مکتب فقهی» تدوین و مطرح گردد

چکیده :بی شک سرمایه علمی و فقهی که استاد معظم (قدس سره)، به ویژه با بهره گرفتن از محضر و عنایت ویژه استاد خود، حضرت امام خمینی (سلام الله علیه) اندوخت و با اهتمام و سختکوشی فراوان و با شجاعت مثال زدنی علمی خود، آن را باور ساخت، سرمایه ای ماندگار و راهگشاست که می تواند در سطح یک «مکتب فقهی» تدوین و مطرح گردد....


پیام تسلیت آیت الله سید ضیاء مرتضوی
در پی ارتحال حضرت آیت الله العظمی صانعی (ره)

بسمه تعالی
برادر مکرم و فاضل حجت الاسلام والمسلمین آقای فخرالدین صانعی دام عزه
سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار

ارتحال والد مکرم، فقیه نستوه، استاد معظم و مرجع رنجدیده، حضرت آیت الله العظمی صانعی (رضوان الله علیه) برای همه علاقه مندان به آن فقیه شجاع مایه تأسف و تأثر بوده است و این جانب که طی سه دهه همواره مشمول لطف و مراتب شاگردپروری آن استاد معظم بوده است، خود را به واقع در کنار بیت شریف معظم له، صاحب عزا و داغدار می داند. با این حال در آستانه هفتمین روز ارتحال ایشان، این مصیبت بزرگ را به بیت مکرم معظم له و فرزندان ارجمند ایشان، داماد مکرم، به ویژه شما برادر عزیز تسلیت می گویم و از درگاه خداوند مهربان برای آن عالم برجسته و خدمتگزار رحمت خاصه و همنشینی با اولیا(ع) و برای بازماندگان ارجمند ایشان پاداش صابران و عزت و سلامتی ماندگار را درخواست می کنم.

بی شک سرمایه علمی و فقهی که استاد معظم (قدس سره)، به ویژه با بهره گرفتن از محضر و عنایت ویژه استاد خود، حضرت امام خمینی (سلام الله علیه) اندوخت و با اهتمام و سختکوشی فراوان و با شجاعت مثال زدنی علمی خود، آن را باور ساخت، سرمایه ای ماندگار و راهگشاست که می تواند در سطح یک «مکتب فقهی» تدوین و مطرح گردد. امید می رود، با شایستگی موجود و اهتمامی که جناب عالی در تدوین، نشر و گسترش مبانی، دیدگاه ها و آثار علمی باقی مانده استاد معظم (قدس سره) خواهید داشت، این سرمایه علمی و فقهی حفظ شود و زمینه استفاده هرچه بیش تر علاقه مندان و محافل علمی فراهم گردد.

ادام الله عزکم
سید ضیاء مرتضوی ۲۷ شهریور ۱۳۹۹


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.