سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حریت روحی، استقلال فکری و ژرفایی بینش و هویت دینی و ماهیت انسانی و شخصیت علمی و کرا...

حریت روحی، استقلال فکری و ژرفایی بینش و هویت دینی و ماهیت انسانی و شخصیت علمی و کرامت فقهی و شرافت اجتماعی و اصالت خانوادگی و بزرگ‌منشی ذاتی و جایگاه حوزوی و پایگاه مرجعیتی و حق گرایی و خردورزی و زندگی مومنانه و اندیشه توحیدی و مناعت طبع و اخلاق اسلامی، آیت الله العظمی صانعی را در صدر مجلس نیکان و نخبگان قرار داده بود

چکیده :حریت روحی، استقلال فکری و ژرفایی بینش و هویت دینی و ماهیت انسانی و شخصیت علمی و کرامت فقهی و شرافت اجتماعی و اصالت خانوادگی و بزرگ‌منشی ذاتی و جایگاه حوزوی و پایگاه مرجعیتی و حق گرایی و خردورزی و زندگی مومنانه و اندیشه توحیدی و مناعت طبع و اخلاق اسلامی، آیت الله العظمی صانعی را در صدر مجلس نیکان و نخبگان قرار داده...


پیام تسلیت جمعی از یاران دیرین انقلاب و فعالان سیاسی، اجتماعی در پی ارتحال حضرت آیت الله العظمی صانعی (ره)

انا لله وانا الیه راجعون

رحلت غم انگیز و فراق محنت خیز و مصیبت تلخ فقدان و هجران مرجع عالی‌مقام و فقیه نواندیش و مجتهد آزاده حضرت آیت الله العظمی صانعی رحمت الله علیه همه احرار و آزادگان را در ماتمی عمیق و اندوهی عظیم فرو برد.

یادش بخیر که در حوزه اجتهاد و فتوا فقیهی برجسته بود و سرمایه کشور و افتخار اصفهان به شمار می‌آمد و محبوب پاکان و پرهیزکاران این دیار گشت.

حریت روحی، استقلال فکری و ژرفایی بینش و هویت دینی و ماهیت انسانی و شخصیت علمی و کرامت فقهی و شرافت اجتماعی و اصالت خانوادگی و بزرگ‌منشی ذاتی و جایگاه حوزوی و پایگاه مرجعیتی و حق گرایی و خردورزی و زندگی مومنانه و اندیشه توحیدی و مناعت طبع و اخلاق اسلامی، آیت الله العظمی صانعی را در صدر مجلس نیکان و نخبگان قرار داده بود.

خداوند آن بزرگ مرجع عزیز را در مکمن فردوس و مامن خلد برین با عیش قریر، ضیافت فرماید و عند ملیک مقتدر با انبیا و اولیا محشور گرداند.

حضرت ایشان به زرق و برق دنیا لبخند نزد و از زی طلبگی خارج نشد و نام نیک و درخشان خود را در دفتر پارسایان و طومار موحدان به ثبت رساند و مات علی سنت رسول الله(ص).

امید است روح پرفتوح او نزیل انعام بی‌بدیل و اکرام جزیل و الطاف جمیل و عنایات جلیل حضرت رب العالمین قرار گیرد.
ما این عزای عظیم را به بیت گرانقدر ایشان و مراجع عظام شیعه و حوزه های فقهی و علمی جهان اسلام و مقلدان و همراهان معظم له تسلیت می‌گوییم .

هاشم جواهری،محمد علی مقدس، سید سراج الدین موسوی، فضل لله صلواتی،لطف الله میثمی،سیدعلی نکویی محمود صلواتی،حسین آقا محمدی،حسین نصر، نعمت الله دانشمند،احمد عابدینی ،مهدی طحانی، غلامحسین قیصری ، محمود واحد، سیدسعید کتابی پور ، احمد بدیعی، ، حسین رفیعی،مرتضی امیری جرقویه ای، جوادسنبلستانی،،علی معتمدی،احمد شیرزاد ، حق پناه ،حاج اسماعیلی،رضا تیموری،امیرزرین کمر،رضا کشاورز،مرتضی توکل،محمد توکل،جعفر سعیدیان فر،حسین میردامادی،محسن باستانی ،رحیم مدنیان ، مسکین،عباس نصر ،اکبر دانش،حسین نکویی، مرتضی پدریان،علی رضا نصر،رضا نیک نداف ،باباصفری رهنانی،حجه الله قاسمی،سید ابراهیم روح الامین،خانم مریم بهروز، علی اصغر کیمیایی،بهراد بهشتی،منوچهر مرادی،محمود رحیمی،باقر بختیار،منصور کوچک محسنی،حسین قیومی،مسعود رفیعی،مصطفی ایزدی،رضااحمدی ،جلال الدینی،سید محمود حسینی،سید علی سادات الحسینی، عبدالکریم مولوی ،سیدعلی نریمانی، محمد تقی رهنما فلاورجانی،علی شاهزیدی،محمود دردکشان،محمدعلی رحیمی،احمد صیامپور،محمود آقایی،مرتضی نیلی، سید محمدعلی احمدی، رحیم آقا محمدی، محمود خطیب، سید یوسف مرتضوی، سید حسین نریمانی، علی شریفی، ماشا الله نریمانی، علی نریمانی، سید احمد مجیدی، حسن نوشادی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.