سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام «مادران دادخواه» به مادر نوید افکاری...

پیام «مادران دادخواه» به مادر نوید افکاری

چکیده :شهناز اکملی، مادر مصطفی کریم بیگی، که در جریان اعتراضات سال ۱۳۸۸ در ایران کشته شد، در رشته توییتی به بهیه نامجو گفته است " تو نیز به جمع ما مادران دادخواه آمدی، جمعی که آرزو می‌کنم هیچ مادری به آن اضافه نشود و بهیه آخرینش...


شعله پاکروان و شهناز اکملی با بهیه نامجو، مادر نوید افکاری ابراز همدردی کرده‌اند.

شعله پاکروان، مادر ریحانه جباری که چند سال پیش اعدام شد، در ویدیٔویی خطاب به بهیه نامجو، مادر نوید افکاری گفت که او هم به خانواده “مادران عزادار” پیوسته است.

خانم پاکروان به خانم نامجو گفت: “”گریه نکن و به سینه نکوب. تو پهلوان به دنیا آوردی و اکنون باید پرچمدار دادخواهی فرزندت باشی.”

شهناز اکملی، مادر مصطفی کریم بیگی، که در جریان اعتراضات سال ۱۳۸۸ در ایران کشته شد، در رشته توییتی به بهیه نامجو گفته است ” تو نیز به جمع ما مادران دادخواه آمدی، جمعی که آرزو می‌کنم هیچ مادری به آن اضافه نشود و بهیه آخرینش باشد.”

خانم اکملی خطاب به مادر نوید افکاری گفته است “بدان که روح پسرت در قلب تو خواهد دمید و شجاعتش را به تو خواهد.”
او در این رشته توییت به “مادران دادخواه” اشاره می‌کند و می‌گوید آنها “شجاعتشان معمولی نیست و مانند کسی است که مرگ را دیده و برگشته درست مثل فرزندشان” و خطاب به بهیه نامجو می‌گوید: “آرام باش که قلبت راه را نشان خواهد داد و دستانمان از اینجا تا شیراز در دست یکدیگر است تا روز دادخواهی.”/ بی‌بی‌سی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.