سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » همسر بهنام محجوبی: او به بیماری عصبی دچار است و دست و پاهایش از حس می‌روند/ پس از ضر...

همسر بهنام محجوبی: او به بیماری عصبی دچار است و دست و پاهایش از حس می‌روند/ پس از ضرب و شتم توسط زندانیان اعتصاب کرده و از سوی مسئولان زندان و بهداری تهدید به قطع دارو شده است

چکیده :جان عزیزان ما در خطر است و من نگرانم که بهنام را از دست بدهم. از همین‌جا اعلام می‌کنم که مسئولیت جان همسر من بر عهده جمهوری اسلامی...


همسر بهنام محجوبی، درویش گنابادی زندانی می‌گوید مسئولین زندان و بهداری شوهرش را که از بیماری عصبی رنج می‌برد، تهدید به قطع دارو کرده‌اند.

صالحه حسینی پنج شنبه شهریور طی نامه‌ای سرگشاده نگرانی خود از وضعیت همسرش را اعلام کرده و گفته است:«. جان عزیزان ما در خطر است و من نگرانم که بهنام را از دست بدهم. از همین‌جا اعلام می‌کنم که مسئولیت جان همسر من بر عهده جمهوری اسلامی است.»

بگفته وی شوهرش را در شرایطی به زندان بردند که بنا به توصیه پزشک معالجش و به همراه داشتن شهادت‌نامه پزشک، شرایط تحمل حبس را ندارد. «بهنام به بیماری عصبی دچار است و دست و پاهایش از حس می‌روند. مثل اتفاقی که در روزهای اخیر برای او رخ داده است. بهنام با وجود اعلام تمام این شرایط، به زندان رفت. در پی عدم تفکیک جرایم، او را به همراه یکی دیگر از زندانیان سیاسی و عقیدتی به بند جرایم مالی منتقل کردند. در آن جا از سوی زندانیان مالی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و اعتصاب کرد».


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.