سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امام‌جمعه پاوه: فرزندان مردم را نکشید از خداوند بترسید. به خدا قسم باید در قیامت جو...

امام‌جمعه پاوه: فرزندان مردم را نکشید از خداوند بترسید. به خدا قسم باید در قیامت جواب خدای بزرگ را بدهید؛ چرا و برای چه چیزی آن جوانان را می‌کشید؟ یک کوله چایی چه تأثیری بر جمهوری اسلامی دارد؟عزای خانوادۀ جوانِ کولبر کَی تمام می‌شود؟

چکیده : سئوال اینجاست آن جوان اهل حشمر چرا به نوسود آمده است؟ بدون تردید جیبش خالی بوده و آمده تا برای خانواده و فرزند صغیرش که تصویرش را در رسانه‌ها دیدیم، لقمه نانی به دست بیاورد و کوله‌ای حمل و مالک یکصد هزار تومان شود! این جوان، چرا باید کشته...


امام‌جمعه پاوه با انتقاد از تیراندازی سربازان هنگ مرزی شهرستان پاوه به سمت یک کولبر، خواستار پایان‌یافتن شلیک به سمت کولبران شد.

به گزارش سنی‌آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ ماموستا قادری روز جمعه (۱۰ مرداد ۱۳۹۹) در خطبه‌های جمعۀ پاوه که به علت شیوع کرونا همزمان با وقت نماز جمعه به‌صورت زنده از طریق اینستاگرام پخش می‌شد، اظهار داشت: دیروز جوانی اهل روستای “حشمر” شهرستان ثلاث باباجانی در مرز نوسود با گلولۀ سربازان هنگ مرزی شهرستان پاوه کشته شد؛ در طول ۳۵ روز گذشته، این سومین نفر است که توسط نیروهای هنگ مرزی پاوه جانش را از دست می‌دهد. ۲ نفر از آنها با گلولۀ مستقیم مأموران کشته شده‌اند و یک نفر از ترس مأمورین در آب غرق شده بود.

وی در ادامه افزود: بنده خیلی ناراحتم؛ سئوال اینجاست آن جوان اهل حشمر چرا به نوسود آمده است؟ بدون تردید جیبش خالی بوده و آمده تا برای خانواده و فرزند صغیرش که تصویرش را در رسانه‌ها دیدیم، لقمه نانی به دست بیاورد و کوله‌ای حمل و مالک یکصد هزار تومان شود! این جوان، چرا باید کشته شود؟!

ماموستا قادری خاطرنشان کرد: از بعضی از دوستان تحقیق کردم، گفتند: اگر از آن مسیر تانک هم وارد شود برای جمهوری اسلامی خطری نخواهد داشت چه برسد به ۱۰ کیلو چای یا یک تلویزیون که یک کولبر حمل می‌کند.

امام‌جمعه پاوه در ادامه اظهار داشت: بنده خطاب به فرماندۀ هنگ مرزی پاوه و فرماندۀ وی در استان، آقای الهی عرض می‌کنم؛ جناب آقای الهی! جنابعالی ۳ سال پیش فرزندت را از دست دادی؛ هنوز عزا مهمان منزل شماست. ۸ ماه پیش فرزند بنده فوت کرده و هنوز گریه در منزل من خاتمه نیافته است؛ عزای مادر و همسر آن جوان کولبر کَی تمام می‌شود؟

ماموستا قادر قادری تصریح کرد: فرزندان مردم را نکشید؛ خیلی سخت است. از خداوند بترسید. به خدا قسم باید در قیامت جواب خدای بزرگ را بدهید؛ چرا و برای چه چیزی آن جوانان را می‌کشید؟ یک کوله چایی چه تأثیری بر جمهوری اسلامی دارد؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.