سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حتی در کسب مدال هم دروغ می‌گویید؟ جایی را بی دروغ گذاشته اید؟!...

حتی در کسب مدال هم دروغ می‌گویید؟ جایی را بی دروغ گذاشته اید؟!

چکیده :تبلیغ و ترویج جمهوری ولایی ایران در جهان اگر لازم باشد از جسد قاضی منصوری هم می‌گذرد، انهمه تضییع حقوق مسلمانان چین را ندیده می‌گیرد، جوانان معترض خودش را پای اعدام می‌برد و هواپیمای مسافربری را با موشک می زند و برای جلوگیری از بی‌آبرویی، سه روز به همه دنیا دروغ می‌گوید!...


کلمه – گروه سیاسی:

دروغ در حکومت دروغ بنیاد منحصر به دو کلمه و دو کار نیست. از مهرداد بذرپاش تا این ورزشکار سپاهی تا مبارزان فسادزده ای که مدعی مبارزه با فسادند!

وقتی شخص اول مملکت برای نشان دادن قدرتش، برای اعمال حاکمیت ش، برای اسکات مخالفین و منتقدین ش، برای توسعه قدرت نظامی و امنیتی اش دروغ می‌گوید و دروغ را وسیله می‌داند، چرا رییس مجلس و رییس دیوان محاسبات و فرمانده سپاهی و صدا و سیما یش دروغ نگویند و دروغ را برای کارشان مباح ندانند؟

چرا ورزشکار ش دوپینگ نکند؟ آخر گرفتن مدال و مقام و افتخار برای این حکومت و شناساندن روحیه انقلابی و ولایی به جهان با هر بی آبرویی، با هر خفت و خواری، با هر رذیلت و شناعت وظیفه هر فرد انقلابی و ولایت مدار است.

تبلیغ و ترویج جمهوری ولایی ایران در جهان اگر لازم باشد از جسد قاضی منصوری هم می‌گذرد، انهمه تضییع حقوق مسلمانان چین را ندیده می‌گیرد، جوانان معترض خودش را پای اعدام می‌برد و هواپیمای مسافربری را با موشک می زند و برای جلوگیری از بی‌آبرویی، سه روز به همه دنیا دروغ می‌گوید!

جهالت ازاین بیش؟
تا چه را ثابت کند و نمایش دهد و چرا؟
تا نشان دهد ما می میتوانیم تا این میزان بی اخلاق و بی بنیاد باشیم.
چنین حکومت بی پروا و بی مرزی خطرناک نیست؟

️«اولین باری که مدالم را به حضرت آقا تقدیم کردم با خودم عهد بستم هر مدال ارزشمندی که کسب کنم به ایشان تقدیم خواهم کرد.»این صحبت‌های مریم هاشمی عضو سپاه نبی اکرم کرمانشاه، پس از کسب مدال طلای جهانی ووشو در سال ۹۸ است.

️او همه مدال‌های خود را به رهبر جمهوری اسلامی تقدیم کرده و به گفته خود تاکنون هفت بار در ملاقات با علی خامنه‌ای حضور داشته است. تصاویر ملاقات‌ها و تقدیم مدال در سایت رسمی آقای خامنه‌ای دیده می‌شود.

️بنا بر اعلام خبرگزاری صداوسیما، آزمایش دوپینگ خانم هاشمی در مسابقات جهانی مثبت اعلام شده است. همچنین مدالی که او به آقای خامنه‌ای تقدیم کرده بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.