سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شکایت وزیر اقتصاد و رییس سازمان مالیاتی از کانال سه‌نقطه...

شکایت وزیر اقتصاد و رییس سازمان مالیاتی از کانال سه‌نقطه

چکیده :آقایان در دادگاه دیروز ۸ مردادماه ۹۹ در حالی مرا به تشویش اذهان عمومی متهم نمودند‌ که دی‌ماه ۹۶ نیز با همین عنوان اتهامی و البته پرونده سازی‌های اطلاعات سپاه و بازداشت بیش از یک‌ماه که علتُ‌العلل آن، انتخابات ریاست‌جمهوری و حمایت سه‌نقطه از حسن روحانی بود به یک‌سال‌ونیم حبس تعزیری و اخراج از کار محکوم...


یوسف حسنی‌تبار

یک پرونده با دو شکایت!

در حالیکه به روز خبرنگار نزدیک می‌شویم دیروز در دادگاهی حضور یافتم که با شکایت فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصاد و دارایی و همچنین امیدعلی پارسا، رییس سازمان امور مالیاتی کشور از اینجانب و کانال خبری – تحلیلی سه‌نقطه شکل گرفته است.

وزیر اقتصاد و معاون ایشان به دنبال یادداشتی تحت عنوان “بازگشت اتوبوسی احمدی‌نژادی‌ها به مهم‌ترین سازمان دولت” از اینجانب شکایت نموده‌اند.

آقایان در دادگاه دیروز ۸ مردادماه ۹۹ در حالی مرا به تشویش اذهان عمومی متهم نمودند‌ که دی‌ماه ۹۶ نیز با همین عنوان اتهامی و البته پرونده سازی‌های اطلاعات سپاه و بازداشت بیش از یک‌ماه که علتُ‌العلل آن، انتخابات ریاست‌جمهوری و حمایت سه‌نقطه از حسن روحانی بود به یک‌سال‌ونیم حبس تعزیری و اخراج از کار محکوم شدم.

جناب دژپسند و آقای پارسا
وزیر محترم اقتصاد و دارایی و ریاست محترم سازمان مالیاتی کشور؛
همان‌گونه که در دادگاه عرض کردم، همچنان بر این یادداشت تأکید و به ناکارآمدی شما اصرار دارم.

جهت تنویر افکار عمومی، ابعاد گسترده‌تر و البته نکته اصلی و مهم “مندرج” در این پرونده پس از اعلام حکم دادگاه به سمع و نظر خواهد رسید.

پ.ن: این دادگاه به اتهام “افترا و نشر اکاذیب” برگزار شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.