سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اختلاس و فساد حوادث طبیعی انقلاب ماست!...

اختلاس و فساد حوادث طبیعی انقلاب ماست!

چکیده :فساد اقتصادی، رشوه گیری های کلان در قوه قضاییه، اختلاس های پایان ناپذیر، ترور مخالفان و حذف رقیبان و ارعاب خودی‌ها و هرچه گسترده تر شدن نظارت استصوابی برای انتصابی کردن ساختار نهادهای نیمه انتخابی در جمهوری اسلامی و پاک سازی کلیت ساختار مدیریت کشور برای تسلط کامل افکار و افراد ولایی و جهادی بر حکومت بخش گریزناپذیر و ماحصل تجربه اندوزی و تربیت نسل آینده حکمرانی در ایران است و کاملا طبیعی...


«آرام باشید! این چیزهایی [اختلاس‌های کلان] که شما می‌بینید حوادث طبیعی راه دشوار به سمت قله است. اصلا نگران نباشید. این حوادث اگر نبود باید تعجب می‌کردیم. این انقلاب یک چیز عجیبی است…»

کلمه- گروه سیاسی:

به نظر می‌رسد تفسیر سخن فوق اینگونه باشد که فسادهای سیستمی و افسارگسیخته که جملگی از جانب افراد، نهادها و سازمانهای منصوب یا مقرب یا محبوب رهبری سرزده و در نتیجه سیاستگذاری بودجه پنهانی، عدم نظارت بر عملکرد آستان قدس، بنیاد کرامت، بنیاد غدیر، بنیاد مستضعفان و جانبازان و ستاد اجرایی فرمان امام، شهرداری تهران، صداوسیما، قوه قضاییه و موسسات مالی اعتباری و هولدینگ های عظیم متعلق به سپاه و اعطای وام های کلان با اشاره نهادهای امنیتی و نظامی منصوب رهبری به اشخاص واجد رانت قدرت و نه واجد شرایط کارآفرینی و تولیدگری و همچنین تداوم رشوه های بین المللی و دور زدن بیت المال تحت عنوان دور زدن تحریم ها و حیف و میل حق الناس ذیل نام مبارزه با تحریم ها رخ داده است، بخشی از هزینه تجربه اندوزی و تربیت نیروهای جوان ولایت مدار و انقلابی طراز انقلاب برای آشنایی با اداره جهادی و انقلابی کشور در آغاز چله دوم نظام ولایی ایران است.

در این صورت، فساد اقتصادی، رشوه گیری های کلان در قوه قضاییه، اختلاس های پایان ناپذیر، ترور مخالفان و حذف رقیبان و ارعاب خودی‌ها و هرچه گسترده تر شدن نظارت استصوابی برای انتصابی کردن ساختار نهادهای نیمه انتخابی در جمهوری اسلامی و پاک سازی کلیت ساختار مدیریت کشور برای تسلط کامل افکار و افراد ولایی و جهادی بر حکومت بخش گریزناپذیر و ماحصل تجربه اندوزی و تربیت نسل آینده حکمرانی در ایران است و کاملا طبیعی است.

راهی دشوار برای رسیدن به قله که طبیعتا سنگ و سنگلاخ فراوان دارد و از جمله آن سنگلاخ ها، قوانین دست و پاگیر و نفس قانون اساسی است که باید از حیز انتفاع ساقط شود تا مانعی برای رشد و تعالی فرزندان انقلاب و نسل آینده ولایت نباشد.
آری! انقلاب چیز عجیبی است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.