سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » در ادامه آتش‌سوزی‌های زنجیره‌ای مراتع روستای چپانلو شیروان هم آتش گرفت...

در ادامه آتش‌سوزی‌های زنجیره‌ای مراتع روستای چپانلو شیروان هم آتش گرفت

چکیده : امین رضا مرآتی فرماندار شیروان بعد از ظهر پنجشنبه ۱۵ خرداد از آتش‌سوزی در مراتع روستای چپانلو این شهرستان که در خراسان شمالی واقع شده خبر داد. به گفته فرماندار گروه‌های اطفای حریق برای مهار آتش به محل اعزام شده‌اند....


امین رضا مرآتی فرماندار شیروان بعد از ظهر پنجشنبه ۱۵ خرداد از آتش‌سوزی در مراتع روستای چپانلو این شهرستان که در خراسان شمالی واقع شده خبر داد. به گفته فرماندار گروه‌های اطفای حریق برای مهار آتش به محل اعزام شده‌اند.

مرآتی گفت: «با توجه به افزایش بارندگی‌های اخیر و پوشش گیاهی مناسب در مراتع و بالا رفتن دمای هوا خطر آتش سوزی به شدت افزایش یافته است لذا کوچک‌ترین سهل‌انگاری و بی‌توجهی می‌تواند منجر به حریق در مراتع شود.» در حادثه آتش‌سوزی مراتع روستای بلغان این شهرستان هم که اوایل هفته جاری رخ داد، یک هکتار از اراضی ملی در آتش سوخت.

آتش‌سوزی در مرتع شیروان، بخشی از آتش‌سوزی‌های زنجیره‌ای در طی یک هفته در مراتع ایران است. محمد سعید الماسی، بخشدار سوسن پنجشنبه ۱۵ خرداد در مصاحبه با ایرنا از آتش‌سوزی در مراتع سوسن خبر داده بود. سوسن یکی از بخش‌های سه‌گانه ایذه است که در فاصله ۴۰ کیلومتری مرکز شهر ایذه قرار دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.