شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» حالا متوجه شدیم که چرا اینها در مجلس شعار مرگ بر موسوی و کروبی سرمیدادند

چهارشنبه, ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۹

چکیده : روزگاری به خودمان می گفتیم احسنت ! دمش گرم . آفرین به انتخاب چنین نماینده ای !! این قدر مدرس مدرس نکنید . این نماینده از جانش مایه گذاشته که این چنین شجاعانه دارد از حق ملت دفاع می کند . راستی جناب دکتر روحانی کجایید!؟ حرفهای آقای "محمد عزیزی" این نماینده شجاع مجلس حتما باید جنابعالی را از خواب سنگین بیدار کرده باشد .


حسن خادم

محمد عزیزی از متهمان پرونده اخلال در بازار خودرو که به ۶۱ ماه حبس محکوم شده ؛ یک نطق قدیمی خطاب به دکتر روحانی دارد که گفته آیا خبر دارید که قیمت برخی خودروهای تولید داخل ۷۰ میلیون تومان رشد داشته است !!! و اضافه کرده است که : ما داریم به کجا می رویم !؟

دستش درد نکند که این قدر به فکر این ملت بی پناهه ! آفرین . روزگاری به خودمان می گفتیم احسنت ! دمش گرم . آفرین به انتخاب چنین نماینده ای !! این قدر مدرس مدرس نکنید . این نماینده از جانش مایه گذاشته که این چنین شجاعانه دارد از حق ملت دفاع می کند . راستی جناب دکتر روحانی کجایید!؟ حرفهای آقای “محمد عزیزی” این نماینده شجاع مجلس حتما باید جنابعالی را از خواب سنگین بیدار کرده باشد .

و حالا پس از گذشت زمانی چند تازه متوجه شده ایم که چرا امثال ایشان در مجلس در کنار عده ای احساساتی شعار مرگ بر موسوی و مرگ بر کروبی سر می دادند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخر اگر مهندس موسوی بود که اجازه نمی داد پول مردم حیف و میل و به تاراج رود . تورا به خدا یه وقتایی ملاحظات را ندیده بگیرید و به اندازه ای که لازم است علامت تعجب بگذارید .

*تیتر انتخاب کلمه است