سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

مسئله «اموات» هم سیاسی شده است…

چکیده :ظاهرا اموات و تعدادشان نیز خط سرخ حاکمان مستبد شده تا شیوه های حکمرانی شان زیر سئوال نرود. رابطه آنها با «حقیقت» در موضوع اموات نیز رابطه جن و بسم الله شده است! البته لشکر اجنه علیه برخی شان هم در حال توطئه...


رضا علیجانی

در زندان دهه شصت وقتی به هنگام غروب روزنامه کیهان و اطلاعات را به اتاقهای بند می دادند به علت کثرت تعداد زندانیان هر اتاق، روزنامه ورق ورق می شد تا صفحات سریعتر بین افراد اتاق بچرخد. بعضی فقط صفحه اموات (به خصوص روزنامه اطلاعات که گاه پیام تسلیت برای افراد درگذشته ملی و منتقد را نیز چاپ می کرد) را می خواندند و می گفتند تنها صفحه اخبار درست همین صفحه است!
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در رابطه با آمار درگذشتگان به خاطر کرونا که دیگر از سوی وزارت بهداشت به تفکیک استان ها اعلام نمی شود گفت ما قدرت مان در بهشت زهرا زیاد است و آمار را از بهشت زهرا می‌گیریم! ظاهرا باز صفحه اخبار و آمار درست، صفحه بهشت زهراست!

اما؛ اینک وضع به گونه ای شده که در کشورهایی مثل ایران، چین، ترکیه و… دارند خبرنگاران و فعالان فضای رسانه ای را به خاطر انتشار اخبار درست در باره اموات نیز بازداشت می کنند.

ظاهرا اموات و تعدادشان نیز خط سرخ حاکمان مستبد شده تا شیوه های حکمرانی شان زیر سئوال نرود. رابطه آنها با «حقیقت» در موضوع اموات نیز رابطه جن و بسم الله شده است! البته لشکر اجنه علیه برخی شان هم در حال توطئه اند!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.