سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال سها مرتضایی به زندان قرچک در دهمین روز اعتصاب غذا...

انتقال سها مرتضایی به زندان قرچک در دهمین روز اعتصاب غذا

چکیده :سرنوشت خانم مرتضایی از همکاری و همدستی میان کارمندان وزارت علوم دولت حسن روحانی، اطلاعات سپاه پاسداران و قوه قضائیه برای انکار وجود دانشجویان ستاره‌دار و محروم از تحصیل در ایران حکایت دارد....


سها مرتضایی دانشجوی ستاره‌داری که در اعتراض به عدم امکان تامین وثیقه دست به اعتصاب غذا بود به بهانه‌ ی آزاد شدن از بند امنیتی زندان اوین خارج شده و سپس به زندان قرچک ورامین منتقل شده است.

سها مرتضایی که در اعتراض به وثیقه ۵۰۰ میلیونی تعیین شده با اعلام اینکه توانایی تامین وثیقه ندارد، دست به اعتصاب غذا زده بود، امروز در تماس تلفنی از زندان قرچک ورامین اعلام کرد در روز دهم اعتصاب غذای خود قرار دارد.

سرنوشت خانم مرتضایی از همکاری و همدستی میان کارمندان وزارت علوم دولت حسن روحانی، اطلاعات سپاه پاسداران و قوه قضائیه برای انکار وجود دانشجویان ستاره‌دار و محروم از تحصیل در ایران حکایت دارد.

بازپرس شعبه اول دادسرای اوین (شهید مقدس) به خانم مرتضایی گفته دستور آزادی او صادر شده است اما نیروهای امنیتی بعد از خروج از زندان اوین او را با چشمبند و دستبند به زندان قرچک منتقل کرده‌اند. اعتصاب غذای خانم سها مرتضایی به عنوان آخرین راه مبارزه در برابر چنین وضعیتی همچنان ادامه دارد./ شورای صنفی دانشجویان


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.