سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش طیبه سیاوشی نماینده مجلس به صحبت های دادستان تهران...

واکنش طیبه سیاوشی نماینده مجلس به صحبت های دادستان تهران

چکیده :جالب اینکه در بازی ایران و اسپانیا مردان زیادی در ‎ورزشگاه آزادی جلو می آمدند و تشکر می کردند که پیگیری ها بالاخره نتیجه داد و آنها خانوادگی به تماشای فوتبال آمدند. آنقدر این تشکرها صادقانه و واقعی بود که با خودم فکر می کردم چرا چنین خوشی ساده ای را از خانواده ها دریغ کرده...


طیبه سیاوشی، نماینده مجلس در واکنش به سخنان دادستان کل کشور که از وضعیت استادیوم آزادی در زمان نمایش بازی ایران اسپانیا انتقاد کرده بود گفت: شاید آنچه آقای دادستان از آن صحبت می‌کنند در خیابان یا هر جای دیگری رخ داده باشد اما ما چهار نماینده حاضر در ورزشگاه چنین چیزهایی ندیدیم جز اینکه این فرصتی برای در کنار هم بودن خانواده‌ها بود. امیدواریم بیش از این اتفاق بیفتد و دختران ما با ریش و سبیل مصنوعی راهی ورزشگاه نشوند.

وی افزود: جالب اینکه در بازی ایران و اسپانیا مردان زیادی در ‎ورزشگاه آزادی جلو می آمدند و تشکر می کردند که پیگیری ها بالاخره نتیجه داد و آنها خانوادگی به تماشای فوتبال آمدند. آنقدر این تشکرها صادقانه و واقعی بود که با خودم فکر می کردم چرا چنین خوشی ساده ای را از خانواده ها دریغ کرده ایم. در جریان بازی ایران و اسپانیا مادران فراوانی از پایگاه‌های مذهبی مختلف در جمع بودند و این نشان دهنده اطمینان آنها از سیستم امنیتی کشور است. این اجتماع در کمال سلامت برگزار شد و شاید آنچه دادستان به آن اشاره داشتند جایی خارج از ‎ورزشگاه آزادی اتفاق افتاده باشد.

دادستان کل در واکنش به نمایش بازی ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی مدعی شد: “شرمم می آید بگویم آن شب در آزادی چه اتفاقاتی افتاده است. فیلم ها وجود دارد. به برخی مدیران که می گویند از یک جا باید شروع کرد می گویم اگر فکر می کنید می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می کنید.”

منتظری در ادامه مدعیات خود گفت: “زن و مرد و دختر و پسر را در استادیوم جمع کنند و به هر مناسبتی خانم ها روسری برداشته و به رقاصی مشغول شوند سوال مطرح می شود آیا نظام برای این آمده است؟”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.