سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فاطمه سعیدی: پیگیر ملاقات با زنان درویش زندانی هستیم...

فاطمه سعیدی: پیگیر ملاقات با زنان درویش زندانی هستیم

چکیده :همانطور که ما درخواست بازدید از زندان اوین را داشتیم که حتی خانم‌ها هم بند مردان را دیدند مطمئنا به خانم‌ها برای این بازدید اجازه خواهند...


نماینده مردم تهران تاکید کرد: فکر می‌کنم بحث داخلی ما خیلی مهمتر از بحث‌های خارجی است و اگر گفت‌وگوی ملی، اتحاد و همدلی به وجود بیاید هیچ طرفی زورش به ایران نخواهد رسید.

فاطمه سعیدی، درباره دیدار نمایندگان مجلس با زنان درویش زندانی به رویداد ۲۴ گفت: ما نامه این موضوع را نوشته و ارسال کرده‌ایم که بازدید صورت بگیرد اما هنوز جوابی نداده‌اند. پیگیر هستیم و فکر می‌کنم نتیجه بدهد.

وی افزود: همانطور که ما درخواست بازدید از زندان اوین را داشتیم که حتی خانم‌ها هم بند مردان را دیدند مطمئنا به خانم‌ها برای این بازدید اجازه خواهند داد.

نماینده تهران درباره جلسه غیرعلنی امروز مجلس هم گفت: این جلسه درباره گزارش جهانگیری درخصوص وضعیت اقتصادی کشور بود اما نتیجه‌گیری جلسات غیرعلنی این است که تا زمانی که همه ما به اتفاق نظر و همدلی نرسیم هیچ مشکلی حل نخواهد شد و من فکر می‌کنم بحث داخلی ما خیلی مهمتر از بحث‌های خارجی است و اگر گفت‌وگوی ملی، اتحاد و همدلی به وجود بیاید هیچ طرفی زورش به ایران نخواهد رسید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.