سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » میرحسین/دی‌ماه ۹۳: برانداز کسانی هستند که از جیب مستضعفان و فقرا فسادهای عظیم ایجا...
» آخرین اظهارنظر نخست وزیر دوران دفاع مقدس از حصر خانگی

میرحسین/دی‌ماه ۹۳: برانداز کسانی هستند که از جیب مستضعفان و فقرا فسادهای عظیم ایجاد کردند

چکیده :این روزها که موج اعتراض‌ها از همه نقاط کشور برخاسته، لزوم برخورد با آنان که بذر فساد کاشتند و فقر درو کردند بیشتر هویدا می‌شود. میرحسین سه سال پیش در چنین روزهایی هشدار داده بود که برانداز کسانی هستند که از جیب مستضعفان و پابرهنگان و فقرا فسادهای عظیم را در کشور ایجاد کرده‌اند. زنگ خطری که باز هم انکار شد، تا کشور چنین روزهایی را به خود ببیند....


کلمه – گروه خبر: حقانیت هشدارها و ابراز نگرانی‌های میرحسین که این روزها بیش از پیش بر همه آشکار می‌شود و نشان می‌دهد به زعم ادعای مدعیان کذاب بصیرت، بصیرت واقعی از آن که بود و دلسوز حقیقی چه کسی بود، به سخنان و بیانیه‌های وی در سال ۸۸ و ۸۹ خلاصه نمی‌شود.

این روزها که موج اعتراض‌ها از همه نقاط کشور برخاسته، لزوم برخورد با آنان که بذر فساد کاشتند و فقر درو کردند بیشتر هویدا می‌شود. میرحسین سه سال پیش در چنین روزهایی هشدار داده بود که برانداز کسانی هستند که از جیب مستضعفان و پابرهنگان و فقرا فسادهای عظیم را در کشور ایجاد کرده‌اند. زنگ خطری که باز هم انکار شد، تا کشور چنین روزهایی را به خود ببیند.

میرحسین موسوی دی ماه سال ۹۳ در اظهار نظری در حصر خانگی با اشاره به موج تهمت‌ها و دروغ‌پراکنی‌های وسیع روزهای اخیر در رسانه‌ها تاکید کرده بود: برانداز کسانی هستند که از جیب مستضعفان و پابرهنگان و فقرا فسادهای عظیم را در کشور ایجاد کرده‌اند.

به گزارش کلمه، نخست‌وزیر هشت سال دفاع مقدس که در جریان موج تبلیغاتی وسیع رسانه‌های حکومتی علیه همراهان جنبش سبز قرار دارد، اتهام‌زنی‌ها و دروغ‌پردازی‌هایی از قبیل تهمت براندازی و … را ناشی از بی‌تقوایی و ضعف بهتان‌زنندگان دانسته و گفته بود: اینجانب و خانم رهنورد از ابتدای حصر بارها از طریق زندانبانان، به مسئولان امر برای حضور در دادگاهی علنی و صالح اعلام آمادگی کرده‌ایم.

میرحسین گفته بود: بنده آماده‌ام تا ضمن پاسخ‌گویی به اتهامات، حقایق مربوط به سرچشمه‌های فساد عظیمی که کشور و انقلاب را در خود غرق کرده است، بیان کنم.

میرحسین موسوی تاکید کرده بود که ادعای اخیر تفهیم اتهام، کذب و بی‌معنی است و ما تا کنون چند بار خواستار حضور یک مقام قضایی برای تعیین وضعیت حقوقی و همچنین رسیدگی به ورود غیر قانونی و حضور چندماهه بدون مجوز درون منزل شده‌ایم که به‌رغم قول‌های داده شده، هیچ‌گاه اقدامی صورت نگرفت.

موسوی همچنین تاکید کرده بود که آنان اگر به جای اتهام‌زنی‌های کذب و بی‌معنا، رشد و بلوغ یک ملت را آشوب عده‌ای بزغاله و گوساله نمی‌خواندند، امروز مجبور نبودند مفاسد بزرگ را انکار کنند و با جنگ‌های روانی و راه اندازی کاروان‌های روایت، افکار عمومی را از خطرات این‌همه فساد و تباهی منحرف سازند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.